Діти – це чудо Божого Милосердя!

   Протягом грудня 2012 року та січня і лютого 2013 сестри Містечка милосердя зробили шість подорожей в Полтавську область. Основною місією цих поїздок було зберегти єдність родини Маслових. Родина Маслових – це 30-літня мама Яна і її троє дітей: Діана (13 років), Віталік (7 років) і Вероніка (3 роки). З ними ми познайомилися під час народної місії в селі Деменки в травні 2007. Це була дуже бідна сім’я в усіх аспектах… Яна завжди просила допомогу.

    Вкінці листопада 2012 року міліція відібрала у Яни дітей через скарги дирекції школи про відсутність належної турботи про них. Влада мала на меті позбавити маму материнських прав. Яна з великим болем подзвонила М. Сліз, просячи допомогу. Вона визнавала свою провину і також була готова до будь-яких змін у своєму житті, тільки щоб не втратити дітей. 12 грудня одним судовим засіданням Яну позбавили материнських прав. Того ж дня Яна подзвонила сестрам, щоб повідомити про трагічний висновок судового засідання. Сестри відразу зв’язалися з адвокатом у Києві, який був готовий безкоштовно розпочати справу апеляції, щоб повернути дітей Яні. … Але у кожному кроці, який давався, була лише надія на Бога і Його Провидіння. Він довірив нам цю справу – значить хотів дати плоди через наші зусилля.

   Нарешті 24 січня 2013 року відбувся апеляційний суд у Полтаві, де прийняли рішення повернути Яні материнські права. По-людськи ми були готові до поразки, бо у цій частині України греко-католиків не знають, до богопосвячених осіб ставляться дуже по-різному, а Яну захищали сестри-монахині. Однак ми стали свідками Божого милосердя і всемогутності. Суддя дав їй нову нагоду змінити життя.  Ми називаємо це Божою ласкою чи Божим милосердям, що здатне змінювати серця і думки людей.

This entry was posted in новини. Bookmark the permalink.

Ваш коментар