Тисячі паломників очікують на «білий дим» на площі св. Петра

   12 березня ввечері десятки тисяч римлян та туристів поступово заповнювали площу Святого Петра в Римі, зосереджуючи свій погляд на комині або на величезних екранах, встановлених на площі. Навіть дощова погода не знеохотила вірних, щоб стати свідками історичного проголошення нового Папи.

   За словами Директора Ватиканського прес-центру, о. Федеріко Ломбарді, кількість людей, що прийшли на площу Святого Петра вже з нагоди першого голосування, перевищила його найсміливіші сподівання. А це свідчить про важливість постаті Єпископа Риму. Він також відзначив, що на обличчях людей, які прийшли на площу та побачили чорний дим, не було розчарування, адже такий результат, якщо поглянути в історію нещодавніх конклавів, не був несподіваним.

   У середу 13 березня тисячі людей, різних станів та різного віку, особливо багато молоді, тримаючи в одній руці парасолю, а в іншій – вервицю, підносили молитви за кардиналів, за майбутнього Папу, за Церкву та скеровували свої погляди до димаря. Ближче до полудня дощ то припинявся, то знову починав накрапати, але не припинявся потік людей у напрямку площі. І ось, об 11:39 з комина пішов чорний дим. Обрання чергового Наступника святого Петра продовжиться після обіду.

  Приєднуймося ми також молитовно в очікуванні нового Папи!

 (джерело: “Радіо Ватикан”)

This slideshow requires JavaScript.

This entry was posted in новини. Bookmark the permalink.

Ваш коментар