Генеральні настоятелі ЗВС та СГДММ написали привітальний лист Папі Франциску

   14 березня Генеральний настоятель ЗВС о. Карлос Вокер, ВС, та Генеральна настоятелька СГДММ м. Марія Аніма Крісті ван Ейк, написали листи привітання від імені обох Згромаджень до новообраного Папи Римського Франциска.

    1x1.trans Генеральні настоятелі ЗВС та СГДММ написали привітальний лист Папі Франциску

Зокрема о. Вокер зазначив: «Бажаю висловити Вам нашу цілковиту готовність та послух у важкому завданні нової євангелізації. Водночас хотів би сказати Вам, що наші місіонери (переважно – аргентинці), розсіяні на п’ятьох континентах, моляться за Вас та поручають себе Вашим молитвам… Усі вони мають сьогодні своє серце в Римі, біля Вас… Нехай Богородиця з Лухану, Покровителька Аргентини, заступається за Вас та робить плідним Ваше Петрове служіння на благо Вселенської Церкви».

    1x1.trans Генеральні настоятелі ЗВС та СГДММ написали привітальний лист Папі Франциску

Зі свого боку м. Марія Аніма Крісті писала: «Наступного 19 березня, на Празник св. Йосифа, Покровителя Церкви та день, коли Ваша Святість відправить першу Службу Божу як Єпископ Риму та Вселенський Пастир, буде для нас особливо значним, бо в той день сповниться 25 років від заснування нашого маленького Згромадження. Як підготовка до цього святкування та співпадаючи з подією конклаву, ми молилися впродовж цілого місяця тридцятиденну молитву до св. Йосифа, просячи у нього ласку нового Вищого Архиєрея для Церкви згідно з Серцем Христовим…»

    Уся Чернеча Родина «Воплоченого Слова» в Україні приєднується до цих привітань!

This entry was posted in звс, новини. Bookmark the permalink.

Ваш коментар