Апостольський Престол надав ЗВС привілей повних відпустів

 1x1.trans Апостольський Престол надав ЗВС привілей повних відпустів

 28 лютого 2013 року Апостольська пенітенціарія (Ватикан) на прохання о. Карлоса Вокера, ВС, Генерального настоятеля, надала привілей повного відпусту (індульгенції) Згромадженню Воплоченого Слова.

Умови та дати повних відпустів

   Апостольська пенітенціарія, відповідно до указу Верховного Понтифіка, надає індульгенцію Згромадженню, при виконані належним чином звичайних умови (сакраментальну сповідь, євхаристійне причастя і молитва за наміри Верховного Понтифіка), яка може бути отримана членами ЗВС, які щиро розкаялися, за умови обіцянки сумлінно виконувати обов’язки свого покликання, були проголошені або оновлені, принаймні в приватному способі:

I. – Для всього Згромадження: 25 березня, на Благовіщення Господнє (свято в Згромадженні); 8 травня, в свято Діви Марії, під титулом Непорочне Зачаття з Люхану, покровительки Згромадження.

II – Для кожного монашого дому: у літургійне торжество основного покровителя дому.

III – Для кожного члена: на день прийняття до новіціату; у дні перших і вічних обітів; в ювілеї в 25, 50, 60 і 75 річчя від перших монаших обітів.

   Ця постанова діє протягом семи років та надається для кращого досягнення членами Згромадження духовної мети і більшого прагнення віддаватися їй щедро.

This entry was posted in звс, новини and tagged , , , . Bookmark the permalink.