Парафіяльні реколекції завершилися у Вінниці

1x1.trans Парафіяльні реколекції завершилися у Вінниці

З 18 по 21 квітня у парафії Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Вінниці, проходили Великопосні реколекції. Провідною темою було обрано чесноту Віри, оскільки цей рік у Греко-Католицькій Церкві є присвячений даній тематиці. Захід проводили Отці ЗВС та допомагали  сестри Чернечої Родини Воплоченого Слова з Одеси.

Протягом часу реколекцій, вірні мали чудову нагоду роздумати над різними аспектами віри, – як наприклад, про значення віри у житті людини; про мучеництво, як свідчення віри, зокрема про приклад життя преподобномучеників редемптористів Миколая Чарнецького і Василія Величковського (мощі яких знаходяться у храмі) та інші цікаві та корисні теми.

В рамках реколекцій, відбувалися також зустріч з дітьми, які з великим задоволенням молилися, слухали наук, провадили довкола храму Хресну дорогу а потім бавилися ігри; також була цікава зустріч з молоддю та з молодими сім’ями.

У п’ятницю вечором відбувався Чин Соборування (Святе Таїнство Єлеопомазання), а у суботу відбувалися чування з виставленням мощей святого отця Піо з процесійним обходом довкола храму.

У неділю, на закінчення реколекцій, молодь і діти парафії представляли всім присутнім театралізований виступ під назвою «Шлях болю», чим гарно змогли підсумувати всі попередні реколекційні дні.

Отці ЗВС, Вінниця


Дивіться також:

This entry was posted in великопосні реколекції, звс, новини. Bookmark the permalink.

Ваш коментар