Спільнота ЗВС “Патр. Йосифа Сліпого”

Адреса Парафії: а/с 8114, 21050

вул. Київська, 1, м. Вінниця – УКРАЇНА

Контактний тел.: +3 80 (432) 53-90-48

Настоятель: ієром. Григорій Рогацький, ВС

             ієром. Лука Шаламай, ВС

Е-пошта: gregoriorogatskyy@ive.org


 

Про спільноту

  Заснування: Спільнота Патріарха Йосифа Сліпого у Вінниці була заснована 15 січня 2012 року. У грудні 2011 року Генеральний Дім ЗВС відповів позитивно на запрошення Блаженнішого Патріарха Святослава (Шевчука), який просив отців ЗВС приймати під опіку парафію Покрова Пресвятої Богородиці у Вінниці.

  Першими отцями, що приїхали на місійні терени Поділля були ієромонах Григорій Рогацький, ВС – Настоятель монашої Спільноти та Адміністратор парафії; та ієромонах Теодосій Савчук, ВС.

  Урочисту Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди прийняття парафії отцями ЗВС очолив Преосвященний Владика Йосиф (Мілян) – Протосинкел Київської Архиєпархії УГКЦ, який і зачитав Декрет про прийняття парафії та заснування монашої Спільноти у Вінниці. Також були присутні отці Згромадження Редемптористів, що заснували та до того часу опікувалися парафією, отці Згромадження Воплоченого Слова а також священики з Вінницького Протопресвітерства.

  14 жовтня, 2015 року Божого, до монашої спільноти приєднався ще один священик – ієром. Лука Шаламай, ВС.

  Діяльність: Спільнота отців ЗВС у Вінниці опікується парафією Покрова Пресвятої Богородиці, Вінницького Протопресвітерства Київської Архиєпрахії УГКЦ (див. детальніше читайте: http://iveukraine.org.ua/2013/04/parafiya-pokrovy-presvyatoji-bohorodytsi/).

  Отці Спільноти опікуються молодіжною, підлітковою спільнотами та дітьми парафії, а також ієром. Теодосій відповідає за молодь Вінницького Протопресвітерства Київської Архиєпархії.

  Також Отці організовують табори для дітей та молоді парафії та Протопресвітерства, парафіяльні та молодіжні реколекції, Духовні Вправи св. Ігнатія з Лойоли.

This slideshow requires JavaScript.

 

This entry was posted in спільноти ЗВС and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.