Згромадження “Воплоченого Слова” відзначало свою 29-у річницю заснування

1x1.trans Згромадження Воплоченого Слова відзначало свою 29 у річницю заснування

  25 березня у 29-у річницю від дня заснування Згромадження Воплоченого Слова відбулося в Івано-Франківську урочисте святкування.   З цієї нагоди було запрошено Архієпископа і Митрополита Володимира (Війтишина), який радо погодився очолити Архиєрейську Службу Божу, в якій співслужили священики Згромадження зі всіх спільнот України, а також і священики ІІІ Чину ВС.

   В часі літургії, після євангельського читання, свої перші монаші обіти убогості, чистоти і послуху, а також і рабства Марії, склали два брати Климентій Карпінець та Лаврентій Суроткін, які завершили канонічний рік Новіціату і готуються їхати на навчання до міжнародної семінарії “св. Папи Віталіяно” ЗВС в Монтефясконе (Італія). Проповідь про цінність монаших обітів виголосив настоятель Новіціату о. Петро Цідило, ВС.

   Відтак о. Йосафат Бойко, ВС зачитав декрет з Ватикану про надання повного відпусту при дотриманні відповідних умов для всіх членів Згромадження в день 25 березня (день заснування, а також і день Благовіщення згідно григоріянського календаря) та 8 травня (день Богородиці Непорочного Зачаттяї з Люхану, покровительки Згромадження), та на інші дні. Отець Фернандо Браво, ВС, настоятель Згромадження в Україні звернувся зі словом подяки до Митрополита за його опіку та постійну підтримку. А брати, які скали свої перші монаші обіти висловили слова вдячності отцю Фернандо.

   Відтак о. Йосафат Бойко, ВС, настоятель парафії Святих Кирила і Методія, в якій відбувалися урочистості, від імені парафіян подякував Митрополиту за його відвідини, подарувавши хрест, привезений зі Святої Землі, оскільки недавно повернувся з парафіяльного паломництва до Києва та Святої Землі. А хористам подарував вервиці з Вифлеєму. Всі священики і, звичайно, Митрополит, отримали в подарунок футболки із гербом Згромадження та написом «Чернеча родина Воплоченого Слова».

   На завершення святкувань всі присутні мали гарну нагоду познимкуватися з Митрополитом та отримати з його рук благословення. Дякуємо Богові за дар покликання до богопосвяченого життя у Згромадженні Воплоченого Слова та за дар батьківської опіки нашого Митрополита Володимира.

Після відправи Божественної Літургії зі словами привітання звернувся наш Митрополит, який наголосив на цінності монашого служіння для добра згромадження і Церкви в цілому, для всіх людей. Своєю простотою та доступністю Владика вміє передати християнську радість та теплоту.

   Службу Божу, в якій співслужили священики Згромадження зі всіх спільнот України, а також і священики ІІІ Чину ВС. В часі літургії, після євангельського читання, свої перші монаші обіти убогості, чистоти і послуху, а також і рабства Марії, склали два брати Климентій Карпінець та Лаврентій Суроткін, які завершили канонічний рік Новіціату і готуються їхати на навчання до міжнародної семінарії “св. Папи Віталіяно” ЗВС в Монтефясконе (Італія). Проповідь про цінність монаших обітів виголосив настоятель Новіціату о. Петро Цідило, ВС. Після відправи Божественної Літургії зі словами привітання звернувся наш Митрополит, який наголосив на цінності монашого служіння для добра згромадження і Церкви в цілому, для всіх людей. Своєю простотою та доступністю Владика вміє передати християнську радість та теплоту.

This entry was posted in звс, новіціат, новини and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар