ЗВС приєднується до всесвітнього поклоніння Святим Тайнам 2-го червня

1x1.trans ЗВС приєднується до всесвітнього поклоніння Святим Тайнам 2 го червня

Генеральний Дім ЗВС

Рим, 29 травня 2013

Дорогі брати та сестри!

   Як вже знаєте кілька днів тому Святіший Отець Франциск запросив всю Церкву приєднатися до нього на одну годину євхаристійного поклоніння по всьому світу, яке він очолить у базиліці Святого Петра. Святіший Отець бажає, «щоб у другій половині дня у неділю 2 червня, в день, у який більшість Католицької Церкви відзначає Торжество Тіла Христового, одночасно всі католики світу об’єдналися в однодушному жесті Божомого сопричастя, і також у сопричасті з намісником Христа, разом з собором єпископів і всією Церквою по всій землі, в одній годині Поклоніння Святим Дарам».

   Через цей циркулярний лист ми хочемо запросити вас, наскільки це можливо, щоб приєднатися до цього всесвітнього поклоніння, яке відбудеться з 17.00 до 18.00 (за італійським часом) і буде відзначене гаслом: «Один Господь, одна віра».

  Це центральна подія в цей «Рік віри». За словами організаторів, вона «є актом, який можна кваліфікувати як історичний: Катедри світу будуть синхронізовані з часом Рим, протягом години, у єдності з Папою у євхаристійному поклонінні». Приєднання до цієї ініціативи стала масовою і вийшла далеко за межі Катедр, охоплюючи єпископські конференції, парафії, монаші згромадження, особливо контеплятивних, та асоціацій.

 Святий Отець також запропонував два намірення за які молитися у цю святу годину:

 1. За Церкву у цілому світі, яку об’єднує Євхаристія, реальна присутність Ісуса Христа під видами хліба і вина; щоб Господь  зробив її завжди слухняною почутому Божому Слову, щоб вона була перед світом завжди “славною, що не має плями чи вади, чи чогось такого, і щоб вона була святою і невинною” (Еф. 5,27). Щоб Слово через вірне проголошення завжди звучало, несучи милосердя і спонукаючи до відновлення співпраці в любові, щоб надати сенс болю, терпінню та повертаючи радість і спокій.

2. За тих, хто в різних частинах світу відчуває муки нового ув’язнення і є жертвами війн, торгівлі людьми, наркотиків і рабської праці, за дітей і жінок, що страждають від різних форм насильства. Щоб їхній мовчазний заклик про допомогу пробудив пильність Церкви, щоб дивлячись на розп’ятого Христа не забувала про численних братів і сестер, які терплять насильство. До того ж за всіх тих, хто переживає економічну невизначеність, особливо безробітних, літніх, емігрантів, бездомних, ув’язнених, хто відчув  маргіналізації. Нехай молитва Церкви і її активна солідарність стане для них втіхою і підтримкою в надії, силою і мужністю в захисті людської гідності

  Ми закликаємо вас, таким чином, приєднатися до всієї Церкви поклонитися перед Господом у Святих Дарах, як з вашою спільнотою, так і  парафією, або разом з єпархією, у якій ви служите. Безсумнівно, Господь, який обіцяв бути присутнім, де двоє або троє зібрані в ім’я Його (пор. Мт 18:20) благословить цю ініціативу рясними плодами.

  Велике вітання всім. У Христа та Марії

о. Гонсало Руїс Фрейтес, ВС

Генеральний вікарій ЗВС

This entry was posted in наступні події. Bookmark the permalink.