Освячено перший храм Згромадження “Воплоченого Слова” в Україні

Христос воскрес!

  Сповіщаємо всім Вам з великою радістю звістку про освячення храму «Св. Кирила і Методія» в Івано-Франківську, першого храму, побудованого Отцями Воплоченого Слова в Україні.

1x1.trans Освячено перший храм Згромадження Воплоченого Слова в Україні

монастирський храм “Свв. Кирила і Методія” ЗВС

 Урочисту Літургію посвячення, яка відбулася минулої неділі 2 червня, очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин у співслужінні Владики Кир Софрона Мудрого, ЧСВВ Єпископа Емерита Івано-Франківського, Єпископа Тараса Сеньківа, Адміністратора Стрийської Єпархії,  Владики Гліба Лончини, Єпископа для українців у  Великобританії. Також Співслужили отці Воплоченого Слова: о. Гонсало Руїс Фрейтес (генеральний вікарій ЗВС), о. Фернандо Браво (настоятель делегації ЗВС в Україні), о. Йосафат Бойко (настоятель новопосвяченого храму Св. Кирила і Методія), о. Йосиф Монтес, о. Григорій Рогацький, о. Теодор Мацапула, о. Петро Цідило, о. Василь Харкавий, о. Теодозій Савчук, о. Антоній Вацеба, (студент в Італії), а також численні єпархіальні священики. У загальній кількості служили 4 єпископи та 35 священиків. Також на святі була присутня Генеральна Настоятелька Сестер Господа і Діви Марії з Матара М. Марія Аніма Крісті, запрошена з цієї нагоди, М. Марія Сліз (Провінційна настоятелька СГДМ в Україні) та інші сестри з України. Також численною була присутність родичів, друзів ЗВС, Третього Чину, парафіян та доброчинців храму. У цілому було близько 2.ooo людей.

  Як повідомлялося раніше (див. новина), у дню освячення храму передували підготовчі дні з Богослужіннями, лекціями та іншими урочистостями.

 Обряд освячення храму почався з ранкової молитви біля будинку монастиря ЗВС (близько 300 м до храму) о 10.00., Потім відбулася зустріч Архієпископа Володимира, та урочиста хода до двору храму (о 11.00).

 Після того, як усі прийшли до храму почалося освячення престолу. Престіл зроблений повністю з мармуру: мармуровий прямокутник спочиває на чотирьох колонах. Вівтар був помазаний святою водою, вином і нардовою олією, а в чотирьох кутах було помазано миром, і, згодом, вівтар був покритий скатертинами і був на нього покладений новий посвячений дубовий кивот, зроблений у вигляді храму.

  Тоді продовжилося окроплення і помазання миром внутрішніх стін храму та ікон, а потім усі єпископи у процесії з усіма священиками благословили святою водою храм зовні, в той час як головний служитель виносив навколо храму дискос з антимінсом з мощами мучеників, який зберігається на престолі постійно.

 Потім почалася урочиста Божественна Літургія. Під час проповіді Архиєпископ. Володимир нагадав, що «цей храм повинен бути домом молитви для всіх, який збирає усі душі, які прагнуть поклонятися Богу в дусі та в правді, бо Отець Небесний шукає таких поклонників». Під час Літургії також прийняли перше причастя 7 дітей з парафії.

 Після Служби Архієпископ висловив слова подяки Монашій родині, особливо для о. Йосафата за колосальну роботу, реалізовану у будівництві цього прекрасного храму, а також подарував від імені курії ікону Доброго Пастиря. Зі свого боку, о. Гонсало Руїс подякував від імені всього згромадження архієпископу Володимиру за всю ту підтримку, яку він надає отцям і сестрам, а також подякував єпископу Софрону Мудрому, який заснував цю парафію в 2003 році і запропонував будівництво цього храму.

 О. Йосафат подякував благодійникам храму, які тайно і щедро матеріально підтримували будівництво і подарував єпископам, о. Гонсало і М. Аніма Крісті ікони із зображенням «Божої Матері Воплочення зі святими Кирила і Мефодія», а священикам, які співслужили,  епітрахилі на пам’ять про цю подію.

  Потім відбувся великий обід для присутніх, а опісля – концерт. Єпископи, священики і монахи, благодійників та почесні гості проводили святковий обід у сусідньому приміщенні, під час якого було вручено о. Йосафату від Отців Воплоченого Слова пам’ятний диплом на знак подяки за зусилля на славу Бога, на благо Церкви і всього українського народу.

 У другій половині дня о 18.oo вечора (за місцевим часом) у новому храмі молилися вечірню та здійснювали євхаристійне поклоніння, яке проходило одночасно зі Святішим Отцем у Римі і з усією Церквою у світі.

 Ми запрошуємо всіх взяти участь у подяці Господу за це великий дар нового храму для Згромадження і для Церкви, також просимо молитов за плоди святості і навернення багатьох душ, і благословення для всіх благодійників.

більше фотографій >>>

This entry was posted in звс, новини, парафії ЗВС. Bookmark the permalink.

Ваш коментар