Отці ЗВС відкрили сезон літніх таборів у Карпатах

1x1.trans Отці ЗВС відкрили сезон літніх таборів у Карпатах

  09-14 червня завершилася 5-тиденна «конвівенція» (спільний відпочинок) отців Воплоченого Слова на г. Драгобраті (Закарпатьска обл.).

  Такі відпочинкові заходи передбачаються в Конституціях ЗВС (№ 200) раз в рік для членів монаших спільнот, розташованих на одній чернечій провінції:

  «Хочемо формувати людей автентично вільними, господарями самих себе, такими, які, володіючи собою, могли цілковито віддаватись. У цьому аспекті вважаємо дуже важливим заняття спортом, організовування таборів, конвівенцій та ін.»

  Цього разу брало участь 9 отців нашої української Делегації ЗВС: з Івано-Франківська, Дубового (Закарп. обл.), Вінниці та Скадовську (Херс. обл.).

  Відразу після прибуття на висоту 1.400 м. отці розклали палатки та інші потрібні речі для табору.

  Щоденний відпочинок на природі був супроводжений щоденною молитвою (Службою Божою та ін.), походами та розважальними іграми. Таким чином, що отці перше переживають те, що буде подано сотнім учасникам таборів, які відбуватимуться в період червень-липень.

  Незрівнянна красота Карпат, тишина природи, спільна молитва та спілкування зі співбратами, насправді поновили духовні сили учасників для дальшого служіння на Христовій ниві.

більше фотографій…

This entry was posted in звс, новини, спільноти ЗВС, табори. Bookmark the permalink.

Ваш коментар