У Отців Воплоченого Слова в Україні новий настоятель

1x1.trans У Отців Воплоченого Слова в Україні новий настоятель

о. Теодор Мацапула, ВС

  10 червня 2013 року у Делегації Зарваницької Божої Матері Згромадження Воплоченого Слова в Україні стало відомо ім’я нового Настоятеля. Генеральний Дім ЗВС на це служіння призначив ієромонаха Теодора Мацапулу, ВС.

  Відтак, 15 червня під час Служби Божої о. Теодор склав визнання віри перед Церквою та спільнотою, згідно приписів Згромадження. Після Богослужіння відбулися перша зустріч та голосування отців з вічними обітами, де обиралася Провінційна Рада, яка покликана допомагати Настоятелю Делегації координувати місійну діяльність отців Воплоченого Слова в Україні. До складу Провінційної Ради входять: Радник Провінційного Настоятеля, а також Провінційні Вікарій, Секретар та Економ. А після голосування відбулися перші наради новообраної управи Делегації. Згідно виборів членами управи обрано:

    • Вікарій – ієром. Софрон Зелінський, ВС;
    • Секретар  – ієром. Фернандо Браво, ВС;
    • Економом – ієром. Йосафат Бойко, ВС;
    • Радник – ієром. Григорій Рогацький, ВС.

  Новий настоятель о. Теодор змінив у служінні отця Фернандо Браво, ВС, якому отці Згромадження Воплоченого Слова щиро дякують за його віддане і плідне служіння протягом останніх років як Провінційний Настоятель.

This entry was posted in звс, новини. Bookmark the permalink.