Молодь “Воплоченого Слова” на таборі високо в горах

1x1.trans Молодь Воплоченого Слова на таборі високо в горах

  З 17 по 23 липня в урочищі Драгобрат (Закарпатської області) відбувався молодіжний табір, який щороку організовують та проводять отці Згромадження Воплоченого Слова, а допомагають їм у цьому сестри Служебниці Господа і Діви Марії з Матара, Чернечої Родини Воплоченого Слова.
Відпочинок у Карпатах, походи до озера та підйом на гору, праця в групах, ігри, представлення та багато інших і цікавих занять змогли зблизити та здружити досі незнайомих молодих людей, що прибули на табір з різних куточків України: з Одеси, Вінниці, Львівщини та Івано-Франківська.

  «Віра – ключ до неба», саме так звучить провідна тема цьогорічного молодіжного табору. Вона була продиктована тим, що саме цей рік у Греко-Католицькій Церкві є проголошений роком Віри. Тому всі проповіді на щоденній Літургії, всі науки та роздумування протягом кожного дня табору були прошиті червоною ниткою віри. А також головна гра полягала у подорожі до столиці України – Києва, на святкування 1025-річчя хрещення України.

  Учасники табору були поділені на 4 команди, кожна з яких у свій спосіб стосувалася віри. «Богоносці» – ті, що наповнившись Богом мають нести Його у світ, «Апостоли» – ті, кого Сам Господь обирає і посилає з місією, «Визнавці» – ті, що своїм життям повинні свідчити і визнавати Бога, і нарешті «Сторожі» – ті, що мають бути на сторожі як своєї віри, так і віри своїх ближніх.

  Звичайно що християнський табір не може не залишити сліду у серцях його учасників, але особливий слід він все ж таки залишив у житті одного юнака, що саме на таборі здійснив свою першу Сповідь і отримав перше Святе Причастя.

  Дякуємо Богові за чудову нагоду спільного відпочинку. Нехай цей благодатний час, проведений у таборі, стане доброю нагодою для всіх учасників не тільки помножувати нашу Віру, але ставати справжніми Богоносцями, Апостолами, Визнавцями та Сторожами віри у сучасному світі.

This entry was posted in звс, новини, табори and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар