На Драгобраті завершився християнський підлітковий табір під гаслом «Віра – ключ до неба»

1x1.trans На Драгобраті завершився християнський підлітковий табір під гаслом «Віра – ключ до неба»

З 08 по 15 липня 2013 року близько 80 підлітків мали змогу взяти участь у християнському таборі, який щорічно організовують отці та сестри Чернечої родини Воплоченого Слова в наших мальовничих Карпатах.

  Цього року гаслом табору була фраза: «Віра – ключ до неба», для того щоб учасники табору змогли у цей рік віри, який відзначає ціла вселенська Церква, більше пізнати і утвердитись у правдивій вірі, яку кожному з нас дарував Господь через святу Тайну Хрещення.

  Під час табору всі учасники були поділені на чотири команди: «Богоносці», тому що через Святі Тайни кожен з нас стає богоносцем; «Апостоли», бо для того щоб більше пізнати і поглибити нашу віру ми повинні стати учнями Христа;  «Сторожі», тому що кожен з нас має віру зберегти, бо вона для нас є безцінним даром; «Визнавці», бо як навчає нас святий апостол Яків – «віра без діл мертва» (Як. 2,26), тому ми повинні визнавати Христа нашим життям, але не тільки на словах, а й способом нашого життя.

  Кожна команда відповідно мала своїх святих покровителів: св. ап. Андрія, свв. рівноап. Володимира і Ольгу, св. Йосафата Кунцевича та блаженні новомученики українського народу, про яких сестри та отці розповідали у «п’ятихвилинках», також щодня усім табором молилися вервицю, але звичайно, що центральним моментом кожного дня була Божественна Літургія.

  Складаємо дяку Богові і всім добрим людям, які доклали всіх зусиль, щоб і цього року відбувся цей чудовий табір.

This entry was posted in звс, новини, табори and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар