Хроніка про закінчення навчального року в міжнародній Семінарії ЗВС

Дійшов до завершення наступний навчальний рік

1x1.trans Хроніка про закінчення навчального року в міжнародній Семінарії ЗВС

  Урочиста частина закриття навчального року Міжнародної Семінарії святого Віталіяно папи Згромадження Воплоченого Слова, що знаходиться в Італії, розпочалася науковою конфкренцією з екуменізму під назвою «Церква Христова перебуває в Католицькій Церкві», яку представляв,   о. Карлос Уокер, генервльний настоятель Згромадження Воплоченого Слова.

  Після конференції відбулася Божественна Літургія, головним служителем якої був провінційний настоятель нашого згромадження в Італії о. Марсельо Кано, якому співслужили усі викладачі нашої семінарії. Під час Літургії один з наших співбратів Дамян Ґреку (Італія) склав свої вічні обіти.

  Опісля, під час спільної вечері  уже традиційно було відзначено скромними подарунками семінаристів з найкращим цьогорічним рівнем навчання.

Ієрейські та дияконські свячення

  А в день, коли Церква (за григоріанським календарем 29.06) святкує Торжество Святих Петра і Павла, в Катедральному соборі “Сантої мучениці Маргарити” Монтефіасконе (поровінція Вітербо), через покладання рук єпископа Ліно Фумаґалі, єпископа Вітербо,  були висвячені (в латинському обряді) три нових священики і один диякон з нашого згромадження.

  В святкуванні взяло участь близько 600 осіб: 40 священників, члени генерального дому, настоятелі провінційних спільнот з Італії та Росії, наші місіонери з Близького Сходу з Кіпру та Африки, уся семінарійна спільнота, члени третього чину та близько 500 осіб з яких рідні, близькі та знайомі нововисвячених отців.

  Три нових священиків: о. Лоренцо Сеначолі (Італієць: призначений бути ректором малої семінарії в Італії), о. Євгеній Кондратенко (Росіянин: призначений на місію в Ульяновську) і о. Еванс Kебабе (З Кенії: призначений на місію в Танзанію)  та диякон Дамян Греку (Італія) закінчили інтелектуальне і духовне формування в нашій міжнародній семінарії святого папи Віталіяно. Цей день свячень, направду, можна назвати днем збору плодів, плодів нелегкої семилітньої праці усіх хто спричинився до формування нововисячених.

 1x1.trans Хроніка про закінчення навчального року в міжнародній Семінарії ЗВС

1x1.trans Хроніка про закінчення навчального року в міжнародній Семінарії ЗВС

Час народних місій, дитячих таборів та літнього відпочинку

  Завжди, починаючи з липня і аж до початку нового навчального року наша семінарійна спільнота бере участь в багатьох різних апостолятах: народні місії, дитячі табори, волонтаріати в будинках для потребуючих, духовні вправи, конференції з молоддю, звичайна праця на благоустрій семінарійного дому та очевидно спільнотний відпочинок, який традиційно проводимо всі разом в горах Доломітах на  півночі Італії.

  Попри активну працю користуємося нагодою також відвідувати святі місця Італійської землі, органузовуючи різні поїздки до місцевих святинь Риму, Флоренції, Сієни, Орвієто, Вітербо та ін.

  Один з перших семінаристів нашого згромадження (Марсельо Хавієр Морселія, що відійшов до вічності будучи лише звичайним семінаристом) казав: «Життя в семінарії є присмаком неба».

  Тож ми дякуємо Богові, що маємо можливість коштувати з радості спільнотного життя в семінарії, що є для нас усіх направду небом на землі, життя яке в майбутньому, будучи священниками ми повинні втілювати на наших місіях.

 Українська спільнота семінаристів ЗВС, Італія

This entry was posted in звс, новини, семінарія and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар