ЗВС на світі молитиметься за мир в Сирії та Єгипті

1x1.trans ЗВС на світі молитиметься за мир в Сирії та Єгипті

26 серпня о. Карлос Уокер, Генеральний Настоятель ЗВС (Рим) , звертався листом до всіх членів чернечої родини “Воплоченого Слова”, просячи молитися за мир в Сирії та Єгипті. Зокрема в посланні читаємо:

  “Загальновідомо, зростання насильства у війні, яка вже давно б’ють по Сирії. Новини останніх днів вказують на погіршення конфлікту, який, здається, далекий від знайдення рішення. Наші християнські брати є найбільш терплячими, і є свідченням численного мучеництва (…). Також, ситуація є дуже делікатною у Єгипті, де були спалені за останній тиждень більше 60 християнських церков і монастирів, поставивши країну у небезпеку розв’язання громадянської війни і гоніння на християн.

  Святий отець Франциск виголосив учора з Риму, в молитві „Ангел Господній”, сильний заклик до миру, апелюючи до влади міжнародної спільноти, щоб зробити все можливе, щоб знайти рішення, яке принесе знову мир до Сирії. Папа також закликав нас постійно звертатися до Цариці Миру, щоб вона заступилася перед Сином і випросила дар миру тій мученицькій землі.

  Генеральний Уряд Згромадження, повторивши заклик Папи і пропозицію, отриману від наших контемплятивних отців, спільно з Генеральною Управою Служебниць  Господа і Діви Марії з Матара, вирішив закликати всіх наших ченців нашої черничої родини, щоб молилися і приносили жертви за мир у Сирії та Єгипті. Зокрема, ми пропонуємо, щоб у всіх наших домах і апостольських ділах (парафіях, домах милосердя, школах і т.п.), неділя 1-ого вересня була особливим днем, присвяченим молитві за мир, офіруючи особливо Святу Жертву Вівтаря з цим наміром і робити так, щоб молилися також наші спільноти та вірні. Як я вже говорив у моєму попередньому циркулярі, яким ми закликали до аналогічного дня 23 грудня, ми повністю довіряємо словам Господа нашого Ісуса Христа, який сказав: „Знов істинно кажу вам: Коли двоє з вас згодиться на землі просити що б там не було, воно буде дано їм моїм Отцем Небесним; бо де двоє або троє зібрані в моє ім’я, там я серед них” (Мт. 18,19-20).

  Зокрема, ми просимо вас молитися за наших місіонерів, які живуть у тих потерпілих землях, і за парафіян і вірних їхніх апостолятів”.

  Просимо всіх людей доброї волі приєднатися до цієї молитовної ініціативи.

This entry was posted in звс на світі and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар