На Закарпатті відбувся табір для молодих покликань

1x1.trans На Закарпатті відбувся табір для молодих покликань

  “Пливи на глибінь!”: цей заклик Ісуса зібрав юнаків із Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей  на табір молодих покликань, який проходив з  20 по 25 серпня в мальовничому містечку Дубове, що на Закарпатті.

  Табір проводиться вже в третє. На ньому беруть участь хлопці, що навчаються в школі і які вже в свої молоді роки змогли відчути поклик Господній до священичого служіння. Перший табір відбувся минулого року, він мав за мету сформувати групу хлопців,  які б хотіли жити при монастирі Воплоченого Слова, щоб могти краще пізнати своє покликання, розвивати зародки того покликання та щоб могти в повноті відповісти на нього. П’ятеро з них 1 вересня 2012 року почали жити при монастирі, а на даний час в Івано-Франківську формується вже 9 хлопців.

  На цьогорічному таборі взяло участь 17 підлітків. Найголовнішою подією дня була Свята Літургія, яку наші хлопці повинні навчитися розуміти і любити вже від тепер, бо для цього вони хочуть посвятити ціле своє життя. Незабутнім був похід в гори з ночівлею в палатках та вечеря при вогні, для декого це було в перше. Також щодня ми молилися святу вервичку, мали духовне читання, а в кінці дня ієромонах о. Петро Цідило, який є організатором цього табору проповідував слово на добраніч за методом св. Івана Боско. Також щодня ми грали у футбол, а ввечері ми мали різні ігри  для того, щоб навчитися по-християнськи радіти.

  “Пливи на глибінь!” Цей вислів з дуже глибоким змістом спонукає кожного до великих ідеалів, що є зрозумілими для «людей дії» та з широким світоглядом, з рішучим і щедрим серцем, які через благородство душі усміхаються з радістю, бо сам Ісус їх кличе. Сьогодні світ потребує правдивої радості. Не поверхової радості, тобто, лише показової, коли сміються через будь-яку сказану дурість. Радісна молода людина є величною, зокрема душею.

  Властиво тим, хто живе з радістю, уміти дякувати. Отримувати з вдячністю кожну секунду свого життя, кожне биття серця, за постійне чудо життя. Пише один англійський письменник Г.К. Честертон: „Дякувати перед їжею – Дуже добре. Але я також дякую перед концертом, перед тим, як відкрити книжку, дякую перед тим, як малювати, плавати, займатися боксом, прогулюватись, гратися і танцювати; перед тим, як вмочити перо у чорнило”.

  Отож і ми хочемо подякувати Богові, що дав нам ту чудову можливість також і цього року брати участь у Таборі молодих покликань.

This entry was posted in звс, молоді покликання, новини, табори and tagged , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар