Рукоположення о. Атанасія (ЗВС в Єгипті)

1x1.trans Рукоположення о. Атанасія (ЗВС в Єгипті)

  У четвер, 12 вересня, отець-диякон Хані Бадрі, ВС, був висвячений на священика. Згідно коптійської традиції, під час посвяти кожен священик отримує ім’я, яке відображає ідеал священичого життя. Нововисвячений отець, названий на честь великого Атанасія Олександрійського, захисника віри та вчителя Слова і Воплочення.

  Чин свячення коптійським обрядом здійснив Кир Kирил Вільям, єпископ Ассюта, також співслужили єпархіальні священики та п’ять священиків нашого згромадження, а саме: о. Даніель Сіма, колишній ректор семінарії, де навчався о. Атанасій, і о. Емануель Мартеллі, теперішній провінційний настоятель ЗВС в Єгипті.

  У своїй проповіді владика Кирил розповів про чудеса, які тільки священик може робити, особливо – Службу Божу і відпущення гріхів на Сповіді, запрошуючи юнаків бути щедрими у відповіді на заклик Господа.

  Невелика парафіяльна церква Дронки (рідного села нового священика), названої «святою землею», бо там, згідно з переданням, перебувала Пресвята Родина протягом 6 місяців, переповнилася радістю, дивлячись на свого сина-священика.

  Отець Атанасій перед усіма присутніми присвятив велику частину свого слова подяки «настоятелям ЗВС, а особливо нашому засновнику, о. Карлосу Міґелю Буелі», нагадуючи про його вчення, що «семінарія – це Служба Божа».

  Після Служби Божої, у святковій атмосфері, родина нового священика влаштувала трапезу для християнського населення села.

  Дякуємо Богові за ласку мати нового священика, особливо в цій єгипетській землі – місці, освяченому присутністю Пресвятої Родини і незліченних мучеників, чия кров розквітає далі в нових покликаннях.

о. Емануель Мартеллі, ВС (Єгипет).

 [post_view]

This entry was posted in звс на світі, новини, покликання and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар