У смт. Дубове 10 років від освячення храму святкувалося

1x1.trans У смт. Дубове 10 років від освячення храму святкувалося

  11 вересня парафія Різдва св. Івана Хрестителя в смт. Дубовому на Закарпатті з великою радістю святкувала  10-ту річницю від  дня посвячення церкви.

  І цей ювілей особливий. Бо коли ще не було храму, то люди молилися 7 років на вулиці біля хреста, утворюючи той духовний храм вірних, вміючи попри всі негаразди підтримувати один одного. І, дякуючи Богові, зараз вони мають красиву святиню, одну із найбільших на Тячівщині, до якої ідуть кожного дня, щоб прославляти Господа.

  Розділити з парафіянами цю радість  на свято приїхало дуже багато людей із інших парафій та численне духовенство. Сюди завітав вікарій Хустського вікаріату Мукачівської єпархії, о. Тарас  Ловска, який очолив Святу Літургію, священики з Тячівського і Дубівського деканатів разом із їхніми деканами о. Йосипом Штогрином та о. Михайлом Оросом. Також були отці Згромадження Воплоченого Слова, серед яких о. Іван Барчук, ВС із Скадовська (Херсонської обл),  о. Григорій Рогацький, ВС Із  Вінниці, та о. Софрон Зелінський ВС  з Івано-Франківська.

  Зокрема о. Софрон, який під час Літургії виголосив проповідь, вдивляючись у красу та величність храму, зазначив, що   сьогодні слід молитися, але дякуючи Богові, бо часто людина молиться, аби щось просити, забуваючи про вдячність. Отже дякуймо Богу за все, а особливо за всі ласки, які багато вірних вже отримали на протязі 10-ох років у храмі Різдва Св. Івана Хрестителя.

Перенесення Новіціату ЗВС на Закарпаття

  Слід зазначити, що після Служби Божої  було представлення о. Фернандо Браво магістром новиків і два брати-новики офіційно розпочали новіціат, який був перенесений з Івано-Франківська до Дубового. Спільнота Новіціату знаходиться тепер у монастирі ЗВС, що при парафії Різдва Івана Хрестителя.

  Молімся за витривалість цих  братів та за нові покликання.

This entry was posted in звс, новіціат, новини, парафії ЗВС and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар