Завершилася VII Загальна Конференція ЗВС в Італії

1x1.trans Завершилася VII Загальна Конференція ЗВС в Італії

  Починаючи з 1 по 10 вересня в міжнародній семінарії святого Папи Віталіяно, що в Монтефіясконе  (Італія) відбулася VII Загальна Конференція Згромадження Воплоченого Слова. У цьому зібранні брали участь усі настоятелі провінцій, віце-провінцій, делегацій, настоятелі новіціатів, ректори малих та вищих семінарій нашого Згромадження.

  Генеральні збори складалися з двох сесій. Перша її частина тривала з 1 по 4 вересня в якій брали участь члени генеральної ради та  усі настоятелі провінцій, віце провінцій та делегацій нашого згромадження. В цілому у цій першій частині генерального зібрання взяло участь 21 отців. А саме  о.Карлос Уокер, генеральний настоятель, о. Гонсало Руїс, генеральний вікарій, о. Дієго Помбо, генеральний секретар, о. Альберто Баратерo, генеральний економ; о. Eльвio Фонтана, генеральний радник і о. Габріель Баррос, генеральний радник.

  Також настоятелі провінцій зі всього світу: о. Габріель Сапата (провінція «Луханської Богородиці» – Аргентина, Чилі, Парагвай і Болівія), о. Еміліо Россі (провінція «Богородиці Aпарисіда» – Бразилія), о. Альфредо Aлос (провінція «Богородийі Капі» – Перу), о. Даніель Ментесана (провінція «Непорочне Зачаття Пречистої Діви Марії»- США, Канада, Гренландія, Мексика, Гайані і Сурінамі), о. Ернесто Капарос (провінція «Богородиці з Лоретто»- Італія, Греція та Албанія), о. Мігель Солер (провінція «Богородиці Піляр – Іспанія і Франція), о. Трістан Перес (делегації «Марія Ворота Зорі» – Голландія, Німеччина, Ісландія і Литва), о. Марсело Гальярдо (провінція «Смерть і Воскресіння Господа» -Ізраїль, Палестина, Йорданія, Кіпр та Сирія) о. Емануель Мартеллі (провінція «Богоматері Вигнання» – Єгипет, Туніс, Ірак), о. Стівен Дюмон (провінція «Фатімської Богородиці» – Росія), о. Лусіо Флорес ( Провінція «Богоматір Шешан» – Китай, Тайвань і Філіппіни), о. Хав’єр Уркіса (заступник провінції «Богоматір Королева Лебідь» – Еквадор) о.Теодор Мацапула (делегація «Зарваницької Божої Матері» – Україна), о. Томас Равайолі (делегації «Богоматері Раю» – Папуа-Нова Гвінея), о. Педро Лопес (делегація «Луханської Богородиці» – Таджикистан і Казахстан).

  У цій першій частині настоятелі розглянули актуальні питання відносно окремих провінцій, особлива увага була звернена для провінцій, що цього року отримали нових настоятелів.

  Друга частина, що тривала з 5 по 10 вересня, була присвячена різним темам, що стосується формування монашого богопосвяченого способу життя в домах формування, а це новіціати, малі та вищі семінарії. Крім вищезгаданих отців, що брали участь у роботі першої сесії у цій другій частині зібрання взяли участь близько 40 отців, а це  усі ректори малих та вищих семінарій та магістри новіціатів.

  Під час конференцій виголошувалися безліч доповідей відносно досвіду плекання та виховання молодих покликань новиків та семінаристів. Мета цих зібрань заключалась у тому, щоб ніколи не зупинятися на досягнутому рівні виховання наших новиків та семінаристів, але використовувати всі можливості, щоб підвищувати класифікацію магстрів, форматорів та ректорів наших новіціатів та семінарій.

  Віддаймо під опіку Божої матері всіх місіонарів нашого згромадження, ніколи не забуваймо молимося за наших семінаристів та новиків і просити нові покликання для нашого згромадження, бо жнива великі а робітників мало.

о. Антоній Вацеба, ВС (Італія)

This entry was posted in звс на світі, новини, покликання and tagged . Bookmark the permalink.

Ваш коментар