У Зарваниці члени ЗВС поновили монаші обіти та склали обіт рабства до Богородиці

1x1.trans У Зарваниці члени ЗВС поновили монаші обіти та склали обіт рабства до Богородиці

  12 жовтня, у суботу, відбулася проща чернечої родини Воплоченого Слова до Зарваниці, в якій взяла участь понад тисяча прочан. Під час Служби Божої о. Теодосій Савчук, ВС поновляв монаші обіти, брат Матей Астапов, ВС, складав свої перші монаші обіти, а брати новики Юрій Гайналій і Іван Савіцький склали обіт рабства Пресвятій Богородиці.

  У Згромадженні Воплоченого Слова практикується цей марійський обіт, тому що, згідно Конституцій, члени хочуть виявляти свою любов і вдячність Пресвятій Діві і водночас отримати її необхідну допомогу для продовження Воплочення в усіх речах. Св. Людовік Марія з Монтфорта, від кого береться цей спосіб посвячення, навчає: «Любляча Марія щиро і ревно вболіває за своїх дітей, заступається за них  перед Ісусом Христом і пом’якшує його гнів своїми молитвами».

  Через це «рабство любові» не тільки дарується Христові через Марію тіло, душу, всі зовнішні і матеріальні блага, а також всі добрі, минулі, теперішні й майбутні заслуги, для того, щоб вона розпоряджалася усім за своїм уподобанням. Цей обіт є особистий, приватний. Богородиця сказала: «Ось я слугиня Господня…» (Лк 1,38), тому, за її прикладом, члени Згромадження прагнуть повністю віддатися Ісусу Христу, роблячи це через Марію.

  Просімо в Пречистої Діви Марії для цих братів ласку витривалості у їхньому покликанні, а також за нові покликання для Христової ниви.

This entry was posted in звс, новіціат, новини and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар