Семінаристи ЗВС в Італії відсвяткували пам’ять священомученика Йосафата

1x1.trans Семінаристи ЗВС в Італії відсвяткували память священомученика Йосафата

  Дні з 12 по 25 листопада стали для українських семінаристів гарною можливістю, щоб ознайомити усю семінарійну спільноту  з життям нашого покровителя – святого священномученика Йосафата. Кожний народ має своїх духовних покровителів, що отримали від Бога особливу ласку святості, будучи вибраними для окремої місії в Його провидінні. Наші семінаристи, навчаючись у міжнародній семінарії Згромадження Воплоченого Слова протягом року мають можливість ознайомитись із життям багатьох покровителів різних народів адже в нашій міжнародній семінарійній родині просто неможливо не згадувати їх пам’ять окремими святкуваннями.

  Згідно григоріанського календаря вся католицька церква святкує пам’ять цього святого власне 12 листопада. Тому цього дня, а точніше також три дні перед ним, з усіма семінаристами ми провели триденну коротку молитву до святого за єдність усіх християнських церков. А в сам день 12 листопада з усіма викладачами, ректором семінарії з вихованцями малої семінарії та провінційним настоятелем нашого згромадження в Італії ми молилися Божественну Літургію візантійського обряду. Опісля, святкування продовжились спільною українською вечерею та короткою презентацією про життя святого.

Святий Йосафат є для наших семінаристів

найкращим прикладом любові до правди …

  25 листопада ми мали ласку брати участь у святкуваннях з нагоди п’ятдесятої річниці поставлення мощей Святого Йосафата в Базиліці Святого Петра в Римі. Патріарх Святослав з благословення Святішого отця Папи Франциска очолив Божественну Літургію на центральному престолі Базиліки. Ця Божественна Літургія ще раз засвідчила велику любов і почитання святого священномученика Йосафата в цілому  католицького світу.

  Святий Йосафат є для наших семінаристів найкращим прикладом любові до правди. Він помер за правду, прагнучи всіх привести до єдності з Апостольським престолом. Тому ми, які навчаючись у семінарії шукаємо тієї правди, якою і є Христос, повинні наслідувати життя святого мученика. Просімо отже заступництва святого Йосафата для наших семінаристів, щоб вони постійно сповняючись тією Христовою правдою в семінарії, опісля змогли ділитися нею з іншим у своєму емісійному служінні.

 

This entry was posted in звс на світі, новини, семінарія. Bookmark the permalink.

Ваш коментар