ЗВС відсвяткувало облечини братів-новиків

1x1.trans ЗВС відсвяткувало облечини братів новиків

  28 грудня, у смт. Дубовому Тячівського р-ну Закарпатської обл., де знаходиться Новіціат ЗВС, два брати-новики мали облечини. Вони відбувалися на Божественній Літургії о 10 год. ранку (за місцевим часом).

  Брат Юрій Гайналій отримав за нового покровителя учня Ісуса Христа, євангелиста Марка, а брат Іван Савіцький – свщмч. Симеона Лукача, єпископа Івано-Франківського. Службу співслужили 7 отців, з яких 5 є членам ЗВС: о. Теодор Мацапула, о. Фернандо Браво, о. Йосиф Монтес, о. Софрон Зелінський та о. Петро Цідило. Інші два священики – о. Віктор Бровдій (парох рідного села бр. Марка) та о. Сергій Хазін із сусідньої Дубівської парафії. Після Служби Божої всі присутні могли привітати братів та отримати образки-памʼятки облечин.

  Потім вирушили до Аспірантату Сестер СГДММ на святковий обід, приготований ними. Крім уже згаданих отців, на цьому застоллі були присутні Сестри з Новіціату та Провінційного Дому СГДММ, члени Спільноти Молодих Покликань при ЗВС і, звичайно, рідні обох братів.

  Родина брата Симеона прибула з Тернопільщини, звідки він родом; до брата Марка приїхали родичі з с. Петрушова (Тячівського р-ну), а також аж із Харкова.

  Цікавою була концертна програма, яку вів брат-семінарист Михайло Леспух, ВС. Особливе захоплення та усміх присутніх викликала жартівлива сценка за участю хлопців СМП, також не менш красивими були співані подарунки для новооблечених братів: колядки від сестер-новичок, відома пісня «Душа місіонера» у виконанні отців та братів ЗВС, пісня до Богородиці та іспанська колядка під гітару від о. Фернандо Браво, ВС – магістра новиків. Брат-семінарист Валентин, ВС, котрий родом з Хабаровська (Росія), продемонстрував чудову гру на піаніно. Двоє міністрантів цієї парафії –  Різдва св. Івана Хрестителя – у дуеті грали на цимбалах і баяні, а троє інших, крім пісні, показали свій талант у декламуванні віршів, якими хотіли зміцнити дух братів перед новими викликами на їхній подальшій дорозі до святості – мети кожної людини.

  Дякуємо Господу Богу за отримані ласки та просимо молитви за цих братів.

бр. Сименон Савіцький, ВС

This entry was posted in Uncategorized, звс, новіціат, новини and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар