ЗВС в Італії відзначило пам’ять Свв. Кирила і Методія

1x1.trans ЗВС в Італії відзначило память Свв. Кирила і Методія

  Вже з перших років заснування міжнародної семінарії Святого Віталіяна папи, Згромадження Воплоченого Слова, цікавим є той факт, що у ній об’єднані семінаристи з різних куточків світу, що своєю культурою, традиціями, мовою та навіть літургійними обрядами збагачують нашу спільноту.

  Звичайно, з цієї причини є передбачена окрема особлива програма для східного формування наших семінаристів з України, Росії  та Єгипту. Тому до навчального плану вищезгаданих семінаристів є додані окремі предмети, такі як Основи Східної Духовності, Східна Літургіка, Історія Східних Церков, Церковно-Словянська мова, Кодекс канонів Східних Церков та Літургійний Спів. Протягом тижня ми два дні відправляємо богослужіння на власному візантійському обряді, а також протягом року організовуються різні конференції і відправи богослужінь у східних обрядах.

  Завдяки цьому, а також дякуючи активній участі українських семінаристів, цього року вперше в нашій семінарії, для всієї спільноти семінаристів, було відправлено на італійській мові Велику Вечірню з Литією в честь Святих Кирила і Методія. Згідно григоріанського календаря день пам’яті Святих Кирила і Методія відправляється 14 лютого, тому власне і було вибрано саме цей день, оскільки святі Кирило і Методій вважаються вчителями слов’ян, і власне вони вперше почали відправляти Божественну Літургію та інші церковні богослужіння на слов’янській мові.

  Дякуємо Богові за ласку молитися разом зі всією спільнотою в цей день до святих Кирила і Методія вечірню візантійського обряду, та просимо на далі свого благословення на навчання та на зростання в святості наших семінаристів.

  Святі Кириле і Методію моліться за нас!

о.-диякон Андрій Карпінець, ВС

This entry was posted in звс, новини, семінарія. Bookmark the permalink.

Ваш коментар