Розпочались ювілейні святкування з нагоди 20 років ЗВС в Україні

1x1.trans Розпочались ювілейні святкування з нагоди 20 років ЗВС в Україні

  25 березня 1984 року в далекій Аргентині було засновано Згромадження Воплоченого Слова. Сьогодні минає рівно 30 років. У 1994 році до України прибули перші священики цього Згромадження о. Йосиф Монтес і о. Сергій Овандо. Вони приїхали до Львова у парафію Покрова Пресвятої Богородиці, якою опікуються Отці Салезіяни.

З цієї гарної нагоди до Івано-Франківська з’їхалися священики Згромадження, які здійснюють своє служіння у Дубовому (Закарпаття), у Вінниці, у м. Скадовську (Херсонщина). 24 березня всі священики провели у навчанні – відбулися конференції на тему духовного провідництва.

  25 березня всі зустрілися у монастирському храмі Святих Кирила і Методія в Івано-Франківську (Крихівцях). Окрім священиків і братів у святкуваннях взяли участь сестри Чернечої Родини Воплоченого Слова, члени ІІІ чину та приятелі.

  Опісля Святої Літургії, яку очолив о. Теодор  Мацапула, ВС, настоятель Згромадження в Україні, він звернувся до присутніх зі словом подяки та зачитав листа привітання від генерального настоятеля о. Карлоса Вокера.

Опісля о. Йосафат Бойко, ВС, настоятель парафії святих Кирила і Методія, звернувся до присутніх зі словом подяки за розпочаті святкування у монастирському храмі та запросив до освячення місця під забудову монастирсько-парафіяльного центру ім. Папи Івана Павла ІІ. Словами псальма «Коли Господь не будує дому, дарма працюють будівничі» о. Йосафат попросив всіх про молитовний супровід, а також про допомогу у самому процесі будівництва.

  Дякуємо Господеві за всі отримані благодаті.

джерело: Парафія Свв. Кирила і Методія

This entry was posted in звс, новини, спільноти ЗВС and tagged , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар