Брат Лука Шаламай, ВС, склав вічні монаші обіти

1x1.trans Брат Лука Шаламай, ВС, склав вічні монаші обіти

  16 травня в міжнародній Семінарії св.Віталіано Папа відбулося велике свято з нагоди складання вічних обітів брата-семінариста з України Луки Шаламая. Урочиста Літургія яку очолив провінційний настоятель о.Ернесто Капаррос відбулася у церкві св.Бартоломео з обрядом складання вічних обітів як один з завершальних шляхів монашого формування під час яких Лука остаточно підтвердив свою згоду, щодо цілковитої посвяти та служіння себе для Бога. Також цю велику радість мали можливість розділити всі семінаристи, а також юні покликання з малої семінарії.

  Адже як написано в наших конституціях Згромадження Воплоченого Слова, що : « Чернече життя, через яке ми цілковито віддаємося служінню Богові та в якому знаходиться досконалість людини, в основному полягає у виконанні трьох обітів – чистоти, убогості та послуху, спонуканих любовю», а також « … четвертий обіт, який ми складаємо з обітами чистоти, убогості та послуху полягає у цілковитому відданні себе Марії, щоб краще служити Ісусові Христові». Вічні обіти являють собою остаточну згоду, щоб жити, цими чотирма обітами до кінця свого життя, максимально наслідуючи Господа нашого Ісуса Христа.

  Варто відзначити, що цими днями, а саме 25 травня семінарист Лука Шаламай буде висвячений на диякона. Молимося спільного за його майбутнє священиче служіння, а також просимо для нього у присвятої Богородиці витривалості у монашому та богопосвяченому житті.

 Прес-центр семінарії св.Віталіано Папа (ЗВС)

This entry was posted in Uncategorized, новини, покликання, семінарія and tagged , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар