Лист-привітання від Генерального Настоятеля з річницею заснування ЗВС в Україні

1x1.trans Лист привітання від Генерального Настоятеля з річницею заснування ЗВС в Україні

Оцим листом я хотів би надсилати гаряче вітання всім нашим дорогим ченцям в Україні.

Для нас, членів Чернечої Родини Воплоченого Слова, це велика радість і причина для того, щоб пишатися  присутністю у цій особливій Церкві (Українській Греко-Католицькій, примітка перекл.), що своїм літургійним і богословським багатством яскраво виражає соборність і різноманітність Церкви.

25-ого числа цього місяця ми будемо живим способом у духовному сопричасті разом з вами. Дійсно, в той день, коли у вашому календарі вшановується пам’ять святих Кирила і Методія, святкуватимете 30-річниця Згромадження Воплоченого Слова і ще 20 років присутності в Україні. Яка радість святкувати наші перші 30 років і в Україні, з наявністю багатьох ченців і черниць, мирян та друзів! Бог нас привів у цю мученицьку Церкву, яка своїми традиціями збагачує всю нашу Чернечу Родину!

Я хочу передати особливе вітання брату Луці Шаламаю, який в часі цього святкування отримає дияконські свяченню з рук Високопреосященнішого Архиєпископа і Митрополита Володимира (Війтишина). Прийнявши цей важливий крок на шляху до священства, нехай Бог благословить його у дияконському служінні, а Пресвята Богородиця хай завжди охороняє під своїм покровом! Великі вітання його батькам і родичам, які щедро супроводжували його до цих пір. Також висловлюємо нашу глибоку вдячність Високопреосященнішому Архиєпископу Володимиру за уділені свячення.

Користуюся цією нагодою, щоб по-особливому привітати отця Йосафата Бойка, який святкує у той же день 10 років священства.

Великі вітання всім дітям, які вперше отримують сьогодні Ісуса в Святому Причасті!

У Христі і Марії Пресвятій,
о. КАРЛОС УОКЕР, ВС
Генеральний Настоятель ЗВС

This entry was posted in Uncategorized, звс, звс на світі, новини, спільноти ЗВС and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар