«Служба Божа – райські двері нам відчиняє»

1x1.trans «Служба Божа – райські двері нам відчиняє»

Такою була тема цьогорічних літніх дитячих таборів, організованих отцями та сестрами монаших спільнот з Івано-Франківська Чернечої Родини Воплоченого Слова. Всього взяло участь близько 200 дітей у двох заїздах різних вікових категорій – 8-10 та 11-13 років. А проходили наші табори у мальовничому селі Люча на Косівщині (Івано-Франківської області).

Відповідно до назви табору було сформовано 4 команди: «Дароносці», «Хвалителі», «Причасники», «Благовісники». Метою всіх ігор, занять і змагань було передати основні знання про Святу Літургію та прищепити любов до молитви, та навчити дітей брати активну участь у богослужіннях на своїх парафіяльних.

Кожного дня учасники табору мали нагоду збагатитися духовно та відпочити: щоденна Служба Божа, Сповідь, молитва на вервиці, веселі ігри та запеклі змагання. Священики служать Святу Літургію і сповідають, брати і сестри монахині організовують змагання і підтримують дух табору, аніматори – наша молодь – керують групами і тримають контроль над активною участю членів табору, матері учасників – готують їсти для всіх… Така собі маленька «жива парафіяльна спільнота» на відпочинку.

Саме дитячі табори відкрили цикл літніх відпочинків для наших мирян. Попереду табори для підлітків і молоді, чоловіків і жінок.

 Прес-центр Згромадження

This entry was posted in новини, табори and tagged , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар