Жінки у Карпатах роздумували про “День Господній”

1x1.trans Жінки у Карпатах роздумували про День Господній

Літні табори – це особливий апостолят і час для християнського відпочинку. Церква завжди заохочувала духовенство і вірних для такого особливого служіння. Ми звикли чути про табори для дітей, для молоді, але ось табір для чоловіків чи для жінок – це щось досить нове, або, принаймні, досить унікальне.

З 27 по 30 червня табір для жінок проходив у Карпатах у с. Яблуниця. Це один із літніх заходів Чернечої Родини Воплоченого Слова. 42 жінок з Івано-Франківська та області, з Києва, Вінниці та Одеси у супроводі 3 сестер монахинь на чолі з с. Марією Гошівською, СГДМ, та духівником табору ієрм. Йосафатом Бойком, ВС, молитовно відпочивали та набиралися сил для свого служіння у родинах після повернення з гір.

Тема табору: «ДЕНЬ ГОСПОДНІЙ». Проповіді, науки-конференції та слово «На добраніч» стосувалися цієї теми, а за основу бралися документи Церкви, зокрема Блаженнішого Патріарха Святослава та Святого Івана Павла ІІ, Папи Римського. Також кожен день був присвячених одній з 3-х частин Божественної Літургії: Проскомидії, Літургії Слова та Літургії Жертви.

Окрім молитовних моментів, які є притаманними християнському табору, були також походи в гори (зокрема в неділю піднімалися на гору Хом’як), приготування народних страв, таких як вареники, бринза і шашлики, співи українських народних пісень і просто спілкування з сестрами та отцями – це ті, по-справжньому, цінні моменти християнського відпочинку жінок.

Дякуємо Богу за таку прекрасну можливість відпочивати з разом у християнському таборі.

Прес-центр Згромадження

This entry was posted in ІІІ Чин, новини, табори and tagged , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар