Драгобрат зібрав у таборах близько 200 молодих християн

1x1.trans Драгобрат зібрав у таборах близько 200 молодих християн

Уже 9 років поспіль у Закарпатській області в урочищі Драгобрат, відбуваються підліткові та молодіжні християнські табори, організовані отцями та сестрами Чернечої Родини Воплоченого Слова. Темою цьогорічного табору була: «Служба Божа – райські двері нам відчиняє». Цього року ми прагнули закріпити у молоді любов до Святої Літургії, як центру християнського і парафіяльного життя, бо ми свідомі того, що не примушення, але свідоме заохочення до участі, розуміння та цінування недільних, святкових, а то й щоденних богослужінь, допоможе кожному християнинові бути «живою цеглиною» будівлі, якою є кожна парафія.

Драгобрат – одне з наймальовничіших місць Українських Карпат. Розміщений серед хвойних лісів на висоті 1400 м, поблизу підніжжя гори Стіг (1704м). Поруч розташовані гори Жандарми (1800м) і Близниця (1881м.)

Від 4 по 21 липня у двох заїздах різних вікових категорій по-християнськи відпочивало близько 200 молодих українців (підлітків понад 120 і молоді понад 60 чоловік). Всі учасники були поділені на 4 команди відповідно до теми табору: Дароносці, Благовісники, Причасники та Хвалителі.

Учасники двох таборів мали походи на гору Близниця, а новинкою молодіжного табору став нічній похід на гору Жандарм, на вершині якої, біля хреста, при сході сонця була відслужена Божественна Літургія. Нагадаємо, що хрест там був встановлений минулого року в часі табору для чоловіків з нагоди року ВІРИ та 1025-ліття Хрещення Руси-України (відео зі встановлення хреста).

На молодіжному таборі, окрім тем про Святу Літургію, ще роздумували над посланням Папи Франциска до молоді «Блаженні вбогі духом…». Традиційно дякуємо о. Софрону Зелінському, ВС, за організацію, а всім, хто допомагали – за клопітке служіння у справі виховання та формації молодого покоління.

 Прес-служба Згромадження

This entry was posted in заходи, новини, табори and tagged , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар