Посвята в студенти у Медичному коледжі Івано-Франківська

1x1.trans Посвята в студенти у Медичному коледжі Івано Франківська

У неділю, 31 серпня 2014 року, в Івано-Франківському базовому медичному коледжі відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти. Їх було майже 300 осіб. Це студенти, які цього року поступили на навчання за спеціальностями «Сестринська справа», «Лікувальна справа» та «Акушерська справа».

Урочистості розпочалися співом гімну України, а відтак до слова запросили капелана коледжу о. Йосафата Бойка, ВС. У своєму слові священик звернув увагу першокурсників на те, що при хрещенні людина отримує Божі чесноти віру, надію і любов, а при таїнстві Миропомазання дари Святого Духа, серед яких розум, мудрість та знання. «Ваше навчання, яке Ви розпочинаєте, повинно сприяти розвитку дарів Святого Духа. Якщо Ви старатиметеся жити у Божій благодаті, без гріха, то навчання Вам даватиметься легше, вам легше буде запам’ятовувати необхідні речі. І так Ви зможете розвивати дари Святого Духа, зокрема розум, знання і мудрість». Відтак священик запросив всіх присутніх подякувати Богові за можливість вчитися і перед спільною молитвою «Отче Наш» закликав помолитися за тих, хто сьогодні не має можливості вчитися, хто на даний час захищає нашу Батьківщину на війні.

Опісля, до слова запросили начальника Управління охорони здоров’я області Мельника Романа Михайловича, який побажав доброго навчання та здобування необхідних знань у покликання лікаря та медичного працівника.

На завершення, зі словом привітання звернувся директор коледжу пан Володимир Стасюк, який побажав успішного навчання для добра Батьківщини.

Відтак студенти, на знак 23 років незалежності України, випустили в небо 23 синьо-жовті кульки, а представники коледжу повезли під спів «Пливе кача» вінок пам’яті всім погиблим в боротьбі за Незалежність нашої Батьківщини до меморіального скверу міста.

Також кожен студент отримав іконку Богородиці Воплочення зі святими Кирилом і Методієм з «Молитвою учня і студента» та буклет «Здорова родина – міцна держава».

Урочистість завершилася співом «Боже, великий єдиний».

Прес-центр Згромадження Воплоченого Слова

This entry was posted in новини and tagged , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар