«Батьківські дні» у Чернечій Родині Воплоченого Слова

1x1.trans «Батьківські дні» у Чернечій Родині Воплоченого Слова

20 вересня, у парафії Свв. Кирила і Методія (Івано-Франківськ – Крихівці) відбувалося свято всієї Чернечої Родини Воплоченого Слова – «Батьківські дні», тобто зустріч батьків отців, братів та сестер.

Свято розпочалося урочистою Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Владика Володимир (Війтишин), Митрополит Івано-Франківський. В часі Літургії, двоє наших братів, Марко Гайналій та Симеон Савіцький склали перші монаші обіти.

Зустріч такого формату у Чернечій Родині Воплоченого Слова проходила вперше, і зібрала понад 150 учасників, які з’їхалися з різних областей.

У слові-зверненні до батьків, Митрополит Володимир подякував за ту жертву, коли вони віддали своїх дітей на служіння Богові та Церкві. У свою чергу, ієромонах Теодор Мацапула, ВС, Провінційний Настоятель Згромадження в Україні, звертаючись до батьків, сказав, що вони ніколи не є з розбитими серцями, бо Сам Господь наповнює ті серця любов’ю, а також подякував Митрополиту Володимиру за його постійну опіку та підтримку.

Від імені батьків, подяку Владиці склала мама диякона Луки Шаламая, ВС, п. Теодосія.

Після Літургії всі присутні також молилися панахиду за всіх отців, братів та сестер, які вже відійшли у вічність, що давало особливого відчуття єднання всієї Чернечої Родини, і тут, на землі, і там, у вічності.

Неофіційна частина Зустрічі продовжилася у цокольному приміщенні храму, де відбувався святковий фуршет, який дозволив усім присутнім єднатися через знайомство та спілкування,

Велика вдячність Богу і Пресвятій Богородиці, за можливість проведення таких зкстрічей

Прес-центр Згромадження

This entry was posted in ІІІ Чин, дні родин, заходи, звс, новини, статті and tagged , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар