Місія у Стрию

1x1.trans Місія у Стрию

“Не бійтеся! Відкрийте двері Христові!”
(Св. Іван Павло ІІ)

Під цим гаслом з 22 по 27 вересня 2014 р. Б на парафії Всіх Святих Українського Народу, міста Стрий, відбулася Свята Місія, яку проводив отець Теодор Мацапула, ВС, Провінційний Настоятель Згромадження Воплоченого Слова та сестри Служебниці Господа і Діви Марії з Матара, Чернечої Родини Воплоченого Слова. В часі Місії були виставлені для вшанування мощі святого Івана Павла ІІ, Папи Римського.

Кожен день розпочинався молитвою вервиці за духовні плоди Місії. Згодом 15 сестер, які приїхали з Івано-Франківська, відвідували школи, давали цікаві науки, в яких нагадували про важливість життя з Богом, звертаючи особливу увагу на те, що і в наш час, попри всі спокуси диявола, є можливо жити і не грішити. А також запрошували на парафію, де, з нагоди Місії, проводились різні заходи, серед яких також і цікаві ігри для дітей.

Після обіду, коли одна частина сестер була з дітьми, інша частина відвідувала домівки парафіян, особисто запрошуючи на Місію, де в особливіший спосіб наголошувалося на примиренні людини з Богом через Сповідь та Святе Причастя.

Місіонери відвідали також міську лікарню, де отці уділяли Святу Тайну Єлеопомазання та сповідали хворих.

Не залишилася поза увагою і молодь. Місіонери завітали до Стрийського коледжу, де відбулася зустріч зі студентами. Також дирекція коледжу гостинно запропонувала отцям та сестрам екскурсію у музеї хліба та Січового Стрілецтва.

Протягом цілого дня на парафії були священики готові вислухати сповіді чи дати духовні поради у розмові.

В один із днів, отці та сестри, а також діти та парафіяни йшли молитовною ходою вулицями міста, несучи ікону Богородиці, молячись вервицю та співаючи пісні.

Щодня, о 19 год., вібувалась найголовніша частина місійного дня – Божественна Літургія та місійна наука, які провадив головний місіонер о. Теодор Мацапула, ВС. Що таке місія, гріх, останні речі (смерть, суд, Небо, пекло), Святі Тайни, милосердя і прощення, виховання дітей, хрест у нашому житті – ось теми, над якими могли застановитися парафіяни. У свою чергу, сестри нагадували зміст Божих Заповідей та відповідали на дискусійні питання.

Місійний день завершувався концертом за участю місіонерів та парафіян. Діти з групи підлітків поставили інсценізацію за твором Шевченка «Наймичка», яку присвятили річниці священичих свячень отця Івана Барабаша, пароха.

Місія закінчилась урочистою Літургією в празник Воздвиження Чесного Хреста, а в честь проведенні Місії, було встановлено дерев’яний хрест. Місія завершилась, але кожен має доглянути те зерно, яке посіяли в душах місіонери.

Сестри Служебниці Господа і Діви Марії з Матара

This entry was posted in новини, парафіальні місії and tagged , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар