Молитовний вечір зі Святим Папою

1x1.trans Молитовний вечір зі Святим Папою

22 жовтня, у рамках «Школи віри» при парафії святих Кирила і Методія, відбувся «Молитовний вечір зі Святим Папою Йоаном Павлом ІІ». Божественну Літургію очолив ієрм. Йосафат Бойко, ВС, який у проповіді згадав деякі моменти з життя Йоана Павла ІІ. Після Богослужіння, відбулося урочисте благословення мощами Святого, а відтак, в приміщенні Ораторію, всі присутні мали нагоду переглянути фільм «Кароль. Людина, що стала Папою».

У проповіді отець тримаючи в руках ікону Папи із зображенням Святого та розп’яття, закликав вірних звернути увагу на головне у житті Йоана Павла ІІ – єдність з Богом: «Часто у світських засобах масової інформації наводять різні статистичні дані, щоби піднести особу того чи іншого святого. Такий спосіб часто використовують для Папи Івана Павла ІІ. А я би хотів вашу увагу звернути на щось інше в житті Папи – на розп’яття, яке тримає у руках Папа. Саме єдність з Христом, і то розп’ятим, стало джерелом усього того, що чинив і вчив наш Папа. До такої інтимної єдності з Христом Розп’ятим закликав нас святий Павло і заохочує нас Свята Церква через приклад Святих».

По відправі, всі присутні мали змогу прикластися до мощей Святого, які були урочисто виставлені для привселюдного вшанування у монастирському храмі 25 травня цього року і, йдеться про мощі І ступеня – частичку з крові Святого, яка витекла з його тіла в часі замаху на його життя 13 травня 1981 року, на площі Святого Петра у Ватикані.

Прес-центр парафії

This entry was posted in конференції, новини, парафії ЗВС and tagged , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар