Семінар «Чисті серця» у Вінниці

1x1.trans Семінар «Чисті серця» у Вінниці

«Блаженні чисті серцем, бо вони побачать Бога»
Мт. 5,8

27 вересня, у парафії Покрова Пресвятої Богородиці проходив семінар, на тему «ЧИСТІ СЕРЦЯ». Метою проведення даного семінару було показати, що саме чистота серця молодої людини є найважливішим елементом як підготовки до подружнього життя, так і перебуваючи на стадії пошуку супутника життя.

Доповідачі семінару, у доволі простій та невимушеній формі намагалися з різних сторін розглянути головні принципи передшлюбньої підготовки молоді.

Всім присутнім пропонувалися такі теми доповідей, як «Чистота серця», у якій Оксана Філь, представниця парафіяльної молоді, застановлялася над Божим даром чистоти серця, наводячи у приклад святу Терезу Від Дитятка Ісуса (з Лізьє), яка є символом чистоти та невинності молоді. У наступній темі «Жити – це любити», п. Тетяна Вдовиченко, роздумувала над великим даром – даром життя людини, в основі якого повинна бути любов. Тут, для прикладу, наводилося життя та жертва святої Жанни Беретти Молли, яка не пошкодувала себе заради життя своєї четвертої дитини. У наступній доповіді про «Покликання до подружнього життя», отець Теодосій подавав короткі принципи, згідно яких легше можна розпізнати Божу волю у виборі супутника життя, а у доповіді «Пристрасть і любов», отець роздумував над деякими складовими справжньої любові, які подає св. ап. Павло у «Гімні любові» (І Коринтян 13,4-8).

І у темі «Вірність та відданість», у якості доповідачів було молоде подружжя Олександра та Ірини Новицьких, які поділилися досвідом зі свого життя, як, насправді, важко переживати сімейні труднощі, але тільки з Божою поміччю та підтримуючи одне одного, можна витримати, та вийти переможцями навіть з найскладніших випробувань.

А на закінчення семінару, поручаючи всю молодь та молоді подружжя парафії в опіку Пресвятій Богородиці, учасники семінару випустили в повітря велику вервицю з повітряних кульок, як символ чистоти сердець, які підносяться до Господа з проханнями про благословення.

Дякуємо Господу та Богородиці за можливість організовувати та проводити такі семінари. Нехай Господь благословить їх, щоб вони дали добрий плід – а тим плодом є чисте та святе життя нашої молоді та сімей.

Прес-центр Парафії

This entry was posted in конференції, новини, парафії ЗВС and tagged , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар