Владика Михаїл освятив накупольний хрест у Скадовську

1x1.trans Владика Михаїл освятив накупольний хрест у Скадовську

27 вересня, в день Празника Воздвиження чесного і животворящого Хреста, Владика Михаїл (Бубній), ЧНІ, Екзарх Одеський УГКЦ, освятив купол та хрест парафії Покрова Пресвятої Богородиці у м. Скадовськ, для невеличкої громади на Півдні України. З 2010 року парафію взяли під свою опіку отці Згромадження Воплоченого Слова. Саме вони і розпочали будівництво парафіяльного храму.

На цій урочистості були присутні духовенство та вірні з навколишніх парафій, а також сестри Служебниці Господа і Діви Марії з Матара, Чернечої Родини Воплоченого Слова, з Одеси.

Спершу відбулася Архиєрейська Божественна Літургія у каплиці, яку облаштовано у старому кінотеатрі, де тимчасово відбуваються Богослужіння, допоки не збудується новий храм. По закінчені владика подякував всім за їхню присутність, а особливо тим, які спричинилися до будівництва нового храму. У свою чергу ієром. Іван Барчук, ВС, парох парафії та настоятель монашої спільноти отців, висловив владиці свою вдячність за його візит.

Потім всі присутні урочистою процесійною ходою пішли до нової церкви, будівництво якої ще триває. Дорогою звучав гімн «О спомагай нас, Діво Маріє», який дуже яскраво підкреслював необхідність Материнської опіки над нашим народом. Подібна процесія і пісня до Богородиці вулицями міст на Півдні України – це велике і вражаюче свідчення для всіх.

Далі відбулося освячення хреста та купола, які будуть підняті на храм.

Опісля, отець Іван запросив усіх присутніх на невеличку трапезу біля храму, щоб разом відсвяткувати цю величну для всієї парафії подію. В тому часі, Владика Михаїл приділив особисту увагу кожній родині, що стало дуже гарним свідченням його пастирської опіки.

Опісля, владика зустрівся також з мером міста Скадовськ.

Візит Екзарха Одеського став великою подією у житті цієї маленької парафіяльної спільноти та Згромадження Воплоченого Слова, оскільки його присутність є великою підтримкою у будівництві парафіяльного храму та проповідуванні Божого Слова на Південних теренах України.

Прес-центр Чернечої Родини Воплоченого Слова

This entry was posted in звс, новини, парафії ЗВС, спільноти ЗВС and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар