Конвівіум у Спільноті Молодих Покликань

1x1.trans Конвівіум у Спільноті Молодих Покликань

Як співається в одній пісні «В чистім серці дух веселий і в нім мешкає любов», саме в такому дусі 6 грудня у Спільноті Молодих Покликань «блжмч. Василія Величковського» вже в третє відбувся Конвівіум, де хлопці нашої спільноти розкривали свої таланти. Цього року, через різні обставини, було представлено лише 9 номерів у різних номінаціях, серед яких були: пісні та вірші, які вперше прозвучали з вуст авторів, аплікаційний витвір, малюнки та презентації. Як зазвичай на конвівіумі не забракло і солоденької паузи з перекускою.

На завершення конвівіуму магістр Спільноти Молодих Покликань, о. Петро Цідило, ВС подарував кожному з учасників книжку св. Альберто Уртадо «Вибір шляху» та образочки з реліквіями зі Святої Землі. На завершення дійства заспівали пісню до Пресвятої Богородиці, просячи в Неї витривалості у священичому покликанні, а також опіки і заступництва.

Хлопці зі ще більшим запалом взялися до розвитку талантів, подарованих їм Богом, щоб «не закопати їх у землю, але щоб, скориставшись ними, принести рясні плоди»

  Ми вдячні Ісусу і Марії за велику допомогу.

  Хай живе Марія!

This entry was posted in молоді покликання, новини, покликання and tagged . Bookmark the permalink.

Ваш коментар