Миколая у Містечку Милосердя з Митрополитом Володимиром

1x1.trans Миколая у Містечку Милосердя з Митрополитом Володимиром

У надвечір’я Празника Святого Миколая, Митрополит Володимир завітав в гості до Містечка Милосердя, названого в честь цього улюбленого Святого. Опіку над цим домом, у якому проживає 36 мешканців, ведуть сестри-монахині зі Згромадження Служебниць Господа і Діви Марії з Матара, Чернечої Родини Воплоченого Слова. Тут Митрополит відслужив архієрейську Святу Літургію, звернувся зі словом привітання та нагадав всім про велику чесноту милосердя, якою відзначався Святий Чудотворець.

Вечір продовжився приходом Святого Миколая з подарунками, піснями і танцями у виконанні маленьких жителів, а також різними музичними композиціями гри на фортепіано та саксофоні. Митрополит Володимир отримав також подарунок від святого Миколая за свою «чемність» протягом останнього року. Сам святий Миколай, обдаровуючи Митрополита, звернувся до присутніх словами загадки:

«На це свято Він щорік
Служить Службу тут для всіх.
Гарну проповідь дає –
Він духовним батьком є.
Любить нас Він дуже міцно,
На Службі має особливе крісло!
Має мітру й стихаря,
Також бороду як я.
Підкажіть мені малята,
Хто ця постать превелика?
Може знаєш ти ______________
- Це напевно наш владика.

Нагадаємо, що Містечко Милосердя було засноване 13 листопада 2004 року, і за цих десять років багато людей отримали притулок і допомогу… На даний час тут проживає 36 мешканців, але це вже не єдиний Дім Милосердя св. Миколая, бо Містечко охоплює інші доми: існує тепер Дім Матері і Дитини «Непорочного Серця Марії»  у с. Горохилино (Богородчанського р-ну Івано-Франківської обл.) та «Дім св. Вероніки» для людей похилого віку у м. Тернопіль, а також будується Дім милосердя в Одеському Екзархаті. Всіма тими домами опікуються сестри монахині. Протягом 10 років у цьому домі проживало 262 дитини, 105 матерів, 21 старша жінка, 20 сестер монахинь, які змінювалися у часі свого служіння.

 Більше про цю діяльність можна дізнатися тут, або просто завітати в гості: вул. Вербова, 8 – Івано-Франківськ (Крихівці) і запропонувати свою допомогу. Настоятелькою Дому є с. Марія Неустанної Помочі.

 Прес-центр парафії свв. Кирила і Методія

This entry was posted in новини, парафії ЗВС, сестри and tagged , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар