Зимовий табір Спільноти Молодих Покликань

1x1.trans Зимовий табір Спільноти Молодих Покликань

З 9 по 13 січня в смт. Дубове, на Закарпатті, відбувся третій зимовий табір для хлопців, організований Спільнотою Молодих Покликань «блжмч. Василія Величковського». Цього року у ньому взяли участь підлітки родом із м. Києва, а також із Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей.

Метою табору є виховання хлопців у дусі Христової Євангелії, а також щоб та допомогти їм у плеканні священичого покликання. В цьому їм допомагала щоденна Служба Божа, духовне читання та молитва на вервиці. Духовна частина табору була поєднана із розважальною програмою: іграми, змаганнями та культурно-пізнавальна подорож.

В один із днів табору хлопці мали поїздку по святих і культурних місцях Закарпаття. На початку подорожі відвідали ур. Джублик, де знаходиться Маріїнський паломницький центр. Там вони мали змогу, перед Службою Божою, приступити до Святої Тайни Сповіді. Опісля, вирушили до м. Мукачеве, де відвідали Мукачівський замок «Паланок»; собор Успіння Пресвятої Богородиці, де знаходиться частинка хреста Господнього; римо-католицький костел, а на завершення поїздки – монастир отців Василіян, де знаходиться найдревніша копія ікони Мукачівської Богородиці.

Нехай Бог благословить всіх учасників та жертводавців цього табору.

о. д-н. Андрій Карпінець, ВС

This entry was posted in звс, молоді покликання, новини, покликання, табори and tagged , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар