Спільна Коляда у Вінниці

1x1.trans Спільна Коляда у Вінниці

“Серед темної ночі непевності й тривоги
звучить прадідівська коляда,
розвіваючи смуток та всілякі негаразди…”
(з Різдвяного Послання Блаженнішого Святослава)

8 лютого, в неділю – у храмі Покрова Пресвятої Богородиці м. Вінниці, Згромадження Воплоченого Слова, відбулася Спільна Коляда Вінницького деканату, УГКЦ. Після св. Літургії всі парафіяни та гості нашої парафії спільно колядували, щоб поділитися радістю веселої коляди.

Адже різдвяний час повертає нас знову до пережиття цієї знаменної радісної події – народження Ісуса Христа, нашого Господа. Тож цією спільною колядою ми хотіли, на завершення цього різдвяного часу, Богові разом подякувати, що Він прийшов до нас і приніс нам правдиву радість, та просити Його, щоб Він вже назавжди став нашим Миром і нашою Радістю.

Свято почали спільною молитвою. Відтак, всі разом прославляли новонародженого Христа. Тут лунала коляда  різних парафій Вінницького деканату, а серед них – Жмеринки (о. Ярослав Кондера), Щіток (о. Микола Дуркалець) та Липовця (о. Василь Комарницький), а також нашої парафії (о. Григорій Рогацький, ВС). Атмосфера свята була дуже теплою, урочистою, радісною і домашньою. Божа радість наповнювала серця та випромінювалася у щирих усмішках та гарному настрою. Коляди перепліталися численними віншуваннями, а, на завершення, колядників пригощали цукерками, гарячим чаєм та пампушками.

Ділиться своїми враженнями одна із учасниць свята, кажучи, що те, що відбулося, це “не просто зустріч чи захід, але власне Спільна коляда. Бо саме після різдвяних свят на душі все стає якось впорядковано та спокійно. А різдвяний  спів дозволяє розгорнути крила, як в тій  гарній колядці “Ангел розкриває крила”, він приносить оту внутрішню радість, якої так прагнеш. Цікавим було те, що в спільній коляді взяли участь люди старшого віку, молодь і діти, які завдяки своєму таланту, життєрадісності виявляють об’єднавчу силу радості, що йде від Христа. Думаю, що  в той момент, коли співали маленькі діти, Небесні ангели раділи і нагадували нам, що кожен повинен робити добро”.

Прес-центр Парафії

This entry was posted in заходи, звс, новини, парафії ЗВС and tagged , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар