Урочистості в Згромадженні Воплоченого Слова з нагоди дня заснування

1x1.trans Урочистості в Згромадженні Воплоченого Слова з нагоди дня заснування

24 березня, напередодні свята Благовіщення (за григоріанським календарем) Згромадження Вопло-ченого Слова відсвяткувало чергову річницю від свого заснування. Вже традиційно до цієї дати усі священики, монахині та члени ІІІ Чину збираються на святкування.

А днем раніше, в рамках такої практики як «постійне формування священиків» отці Воплоченого Слова мали змогу зібратися та організувати невеличку конференцію, яку цього року провела психотерапевт п. Марта Гладій, де вона висвітлила практичну і дуже актуальну тему «Основи психологічної допомоги учасникам бойових дій».

На другий день всі члени Чернечої Родини Воплоченого Слова, їх рідні, знайомі та гості зібралися на урочисте Богослужіння у храмі Св. Кирила та Методія, де, в часі Літургії, відбулися облечини новика Згромадження брата Павла Рудого, який отримав монаше ім’я Володимир на честь святого і рівноапостольського князя Володимира, якого цього року відзначається 1000-ліття від дня смерті.

Очолив святкове Богосужіння Провінційний Настоятель Згромадження Воплоченого Слова ієрм. Теодор Мацапула, ВС, який у час проповіді подав коротенькі роздуми над словами з Євангелія від Івана: «Ніхто й ніколи Бога не бачив. Єдинородний Син, що в Отцевому лоні, – той об’явив» (Ів. 1,18), зазначивши, що і тепер ми всі продовжуємо збагачуватися тим, що є люди, які вміють бачити Бога. «Сьогодні наша Чернеча Родина, – зазначив проповідник, – збагачується радістю прийняття монашого габіту нашим братом Павлом. Монаший габіт  – це виразне свідчення і нагадування всім, що є ті, хто якимось чином зумів побачити Бога. І не тільки відчув Його чи чув про Нього, але і досвідчив його до тієї міри, щоб залишити все – юність, молодість, можливо дуже успішну кар’єру заради посвячення всього свого життя Божим справам (пор. Лк. 2,49)». А звертаючись до брата настоятель зазначив: «Цим габітом ти, брате, будеш нагадувати постійно свідчити світові, від якого відрікаєшся, що Господь є і діє і донині (пор. Ів. 5, 17).

Завершилося святкування невеличким частуванням серед численних священиків, монахинь, членів Третього Чину та друзів.

Прес-служба Згромадження Воплоченого Слова

This entry was posted in звс, звс на світі, новіціат, новини, спільноти ЗВС and tagged , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар