«Чеснотлива жінка» – головна тема жіночого табору

1x1.trans «Чеснотлива жінка»   головна тема жіночого табору

«Чеснотлива жінка» – так називався табір для жінок, організований чернечою родиною «Воплоченого Слова». Табір для такої категорії осіб належить до літніх християнських відпочинкових заходів Згромадження і він проходив з 26 по 29 червня на базі Карітасу Римсько-Католицької Церкви у Карпатах. Понад 40 учасниць, молодших і старших взяли участь у цьому відпочинку у супроводі трьох сестер монахинь і священика – капелана. Жінки приїхали з різних областей (Київ, Львів), а головно з двох парафій Івано-Франківська – Святих Кирила і Методія у Крихівцях та Різдва Христового при єпископській резиденції.

Протягом оцих днів учасниці мали гарну нагоду ходити в гори, спілкуватися, слухати навчання про чесноти жінки, брати участь у Святій Літургії і сповідалися, мали час на розмову зі священиком. Щоденні проповіді стосувалися наступних чеснот жінок: віра, довір’я, надія, любов, бажання святості. «Кожна жінка повинна знати собі ціну – не переоцінювати себе, але і недооцінювати. Одна і друга крайність є дуже небезпечна. Жінка покликана бути доброю, ніжною, лагідною, має чудесне покликання бути матір’ю… Чоловік цього не має…», - сказав о. Йосафат Бойко, ВС, капелан табору. Сестри монахині кожного дня проводили навчання у форматі конференцій про практику християнських чеснот.

Суботній день відзначився походом на гору Хом’як. Похід чудовими гірськими лісовими стежками, спілкування і радісні переживання, Сповідь і Свята Літургія під відкритим небом, смакування «будзу» і «вурди» на полонині… Все це та багато іншого допомагало жінкам провести свій відпочинок у християнському середовищі. Недільний день окрім звичайно, святої Літургії, був особливим через шашлик на природі та забави і пісні.

Дякуємо Богові за гарну нагоду відпочивати по-християнськи.

Прес-центр Згромадження

This entry was posted in заходи, звс, новини, табори and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар