Діти зі Скадовська відвідали Одесу для участі у Брейн-рингу

1x1.trans Діти зі Скадовська відвідали Одесу для участі у Брейн рингу

З 23 по 25 жовтня діти з парафії Покрови Пресвятої Богородиці міста Скадовська, якою опікуються отці Воплоченого Слова, здійснили триденну поїздку до Одеси, яка стала можливою за рахунок участі у грі Брейн-ринг, організованої з нагоди року Андрея Шептицького в УГКЦ.

Суботнього ранку ми мали можливість зустрітися із екзархом Одеським, Владикою Михаїлом (Бубнієм). Він відслужив Літургію у церкві св. апостола Андрія Первозванного, після якої всі мали можливість спілкуватися із ним, одержати благословення та зробити спільну фотографію. На пам’ять про зустріч із Владикою, наша команда подарувала йому футболку із емблемою нашої парафії.

Після смачного сніданку розпочалися змагання із брейн-рингу, які проходили у дуже дружній атмосфері і не зважаючи на те, що ми зайняли п’яте місце, у команди панував справжній дух радості і щастя, адже як сказав прекрасні слова голова журі о. Роман Мірчук: «Програли ті, що не приїхали». Закінчилися змагання нагородою учасників призами та святковим обідом.

Опісля ми відправилися на екскурсію Одесою. Відвідали прекрасні Спасо-Преображенський та Свято-Успенський храми, оперний театр, пам’ятник «12-ому стільцеві», прогулялися Деребасівською, Потьмкинськими сходами, а також зупинилися на вечерю у Мак Дональдсі. На завершення суботнього дня відвідали монастир сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара, Чернечої Родини Воплоченого Слова, де мали можливість спілкуватися із сестрами, грати різні ігри, одним словом – весело провести свій час.

Недільний день розпочався Службою у катедрі Успіння Пресвятої Богородиці, на якій діти мали можливість познайомися із богослужіннями та архітектурою Римо-Католицького обряду, бути на адорації Найсвятіших Тайн та молитися перед мощами св. Івана Павла ІІ і св. Фаустини Ковальської. Після цього ми відвідали славнозвісний «тещин» міст, Одеський порт, Катерининську площу та костел св. апостола Петра, в якому мали можливість насолоджуватися прекрасною органною музикою.

Велику подяку складаємо всім тим хто своїми молитвами та пожертвами спричинився до цієї поїздки та з нашої сторони запевняємо що будемо постійно просити для них у Бога великих ласк.

о. д-н. Андрій Карпінець, ВС

This entry was posted in заходи, звс, новини, парафії ЗВС and tagged , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар