Храмовий празник парафії Покрови Пресвятої Богородиці у Скадовську

1x1.trans Храмовий празник парафії Покрови Пресвятої Богородиці у Скадовську

Храмовий празник є важливим днем для парафіяльної спільноти, коли вона, а разом із нею вся Христова Церква, дякує Богові за всі ласки одержані протягом року: уділення Святих Тайн, прихід нових вірних, паломництва, катехизація із дітьми, сім’ями, а також багато інших ласк про які знає тільки Господь.

Святкування цьогорічного храмового свята розпочалося ще напередодні. Одні парафіяни займалися прибиранням і прикрашенням храму та церковного подвір’я, інші приготуванням святкового столу, тощо.

На саме свято зібралася велика кількість парафіян та гостей, які, незважаючи на прохолодну погоду, не побоялися прийти до храму. Була відслужена Служба Божа яку очолив Скадовський декан о. Володимир Цяпка у співслужінні настоятеля храму о. Василя Харкавого, ВС та священиків із деканату. Прикрасило свято присутність на Літургії о. Максима Падлевського, настоятеля римо-католицького храму св. Терези від Дитятка Ісуса у м. Скадовську. Опісля урочистості перенеслися на подвір’я храму де відбулося посвячення води та мирування вірних. Ну і звичайно не обійшлося без святкового столу, який приготувили наші парафіянки.

Дякуємо Богові та Пресвятій Богородиці, під святим Покровом якої перебуває наша парафія, та просимо у Них нових ласк і благословення для всією нашої спільноти.

о. д-н. Андрій Карпінець, ВС

This entry was posted in звс, новини, парафії ЗВС and tagged , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар