Святкування Різдва у Скадовську

1x1.trans Святкування Різдва у Скадовську

Цьогорічному святу Різдва Христового на парафії Покрови Пресвятої Богородиці у м. Скадовську передували різдвяні реколекції, на яких отці нашої церкви навчали вірних важливості боротьби із гріхом, прийняття тайни Покаяння, прямування до святості та дотриманні постів.

В цей же час, діти нашої парафії інтенсивно готувалися до коляди, маючи зустрічі при монастирі отців, під час яких вивчали колядки, різдвяні вірші та мали науки присвячені зросту в любові до Ісуса та ближнього.

Розпочиналися святкові дні із молитви в каплиці, утрені та Божественної Літургії, опісля, всі поверталися поснідати та зігрітися додому, щоб в обідній час іти колядувати до вірних нашої парафії, несучи послання радості і миру з нагоди народження Спасителя. Надзвичайно тепло приймали нас парафіяни, багато із яких пройнялися духом Різдва та радістю і щирістю дітей, що не могли стримати сліз. Також із колядою ми відвідали родину Скадовського декана о. Володимира Цяпки і римо-католицького священика о. Максима, який також був присутній на різдвяних Богослужіннях у нашому храму.

На завершення коляди всі діти зібралися у монастирі отців, щоб спільно подякувати Богові за всі ласки, які вони отримали, та за можливість сповіщати радісну новину народження Ісуса у домівки парафіян.

Нехай новонароджений Ісус оберігає всіх та дарує мир нашим сім’ям і нашій Україні.

Христос рождається!

О. д-н. Андрій Карпінець, ЗВС

This entry was posted in заходи, звс, новини, парафії ЗВС, статті and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар