Святкування Різдва у Вінниці

1x1.trans Святкування Різдва у Вінниці

Святкування Навечір’я Різдва Христового, на парафії Покрова Пресвятої Богородиці, м. Вінниця, розпочалосяЦарськими Часами. По завершенні Вечірні  з Літургією св. Василія Великого кожна сім’я понесла Благословенну Просфору до своїх домівок для, щоб поділитися нею за Святою Родинною Вечерею. Після вечері, по завершенні перших колядок, можна було заглибитися в таїнство Різдва Христового підчас нічної Божественної Літургії у храмі.

Вранці, маленькі діти під проводом катехитки Вікторії в театральному дійстві Вертепу  пригадали історію Народження Дитятка Ісуса. Парафіяльні хори а також музичний гурт «Зореліт», немов ті пастушки відвідували парафіян, щоб прославити співом колядок Народження Спасителя.

На другий день, в свято Собору Пресвятої Богородиці і св. Йосифа Обручника, за доброю традицією при парафії  відбулося святкування Різдва у парафіяльному Родинному колі, в якому взяли участь близько сотні осіб. Кожен з присутніх мав можливість поділитися своїми колядками та віншуваннями. А театральна група підлітків під проводом катехитки Лоліти, вдало поставили Вертеп підкресливши увагу на важливості для сучасної сім’ї пам’ятати про таїнство упокорення Сина Божого в Вифлиємі, щоб могти дати християнську відповідь загрозам сучасності.

This entry was posted in заходи, звс, новини, парафії ЗВС, статті, угкц and tagged , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар