У Навечір’я Різдва Христового 6 січня в Італії уся Чернеча Родина Воплоченого Слова святкувала Різдво Христове за юліанським календарем

1x1.trans У Навечір’я Різдва Христового 6 січня в Італії уся Чернеча Родина Воплоченого Слова святкувала Різдво Христове за юліанським календарем

Українські традиції на Різдво здавна зберігаються у наших родинах. Від наших батьків ми отримали любов до святкування дивовижного празника Різдва Христового.

 Невиняток і ми. Хоч і знаходимося далеко від нашої Батьківщини, та маємо гарну традицію запровадженну нишим Засновником о. Карлосом Буелою, щоб тут у Італії єднаючись із Україною святкувати Різдво.

 Як завжди в передень Різдва уся Чернеча Родина Воплоченого Слова в Італії збирається в місті Тусканія, щоб Святою Літургією візантіського-українського обряду прославити народженого Христа.

 Цього року Божественну Літургію очолив о. Теодозій Савчук, ВС, який недавно приїхав на навчання в Італію. З ним разом співслужили: Гернеральний настоятель ЗВС о. Карлос Вокер; провінційний настоятель в Італії о. Ернесто Капарос; ректор міжнародної семінарії ЗВС в Італії о. Рікардо Кларей; отці форматори Андрес Бонелльо та Антоній Вацеба.

Опісля Служби Божої всі були запрошені на святкову вечерю. Звісно, як і в Україні усі могли посмакувати традиційну українську страву кутю.

Пресцентр Згромадження з Італії

This entry was posted in Uncategorized, заходи, звс, новини, парафії ЗВС and tagged , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар