Новий священик – дар Божий для Згромадження

1x1.trans Новий священик   дар Божий для Згромадження

12 червня, в містечку Дубове, Закарпатської області, відбулися ієрейські свячення ієромонаха Михайла Леспуха, Згромадження Воплоченого Слова. Свячення уділив Преосвященний Ніл (Лущак), Єпископ-помічник Мукачівський.

Разом із Владикою Нілом Божественну Архиєрейську Літургію співслужило чимало священиків з деканату, як також отців Згромадження Воплоченого Слова, що приїхали з Івано-Франківська, Вінниці та Скадовська, а особливими гостями були священики Згромадження з Італії: ієрм. Антоній Вацева, ВС – українець, що є форматором у міжнародній семінарії Св. Вітальяна Папи (яку і закінчив нововисвячений ієрм. Михайло, а на даний час ще навчається 6 семінаристів із України), також був ієрм. Ернесто Капарос, ВС – Провінційний настоятель Італії та ієрм. Хорхе Монтанья, ВС – що є членом Генеральної ради Згромадження.

Про величність та значимість події, що відбувалася у храмі, свідчила чимала кількість вірних – не тільки парафіян храму Св. Йоана Хрестителя з смт. Дубового, які прийшли спільно молитися та вітати свого односельчанина, але було й чимало інших друзів, знайомих, родичів, сестер-монахинь Згромадження Служебниць Господа і Діви Марії з Матара (Чернечої Родини Воплоченого Слова) та членів ІІІ Чину Згромадження.

Після Архиєрейської Літургії, було спільне святкування, на якому у по-справжньому домашній та святковій атмосфері лунали щирі слова привітання для нововисвяченого ієрея.

 Дякуємо найперше Господу за ласку Ієрейських свячень для нашого брата у священстві ієрм. Михаїла, та вимолюємо для нього кріпості та мудрості у прямуванні самому та провадженні вірних до святості. Також заносимо свої молитви до Пресвятої Богородиці, особливо за посередництвом Її ікони Зарваницької, що є покровителькою Згромадження в Україні, щоби вона своєю материнською рукою завжди підтримувала отця на його нелегкій монашій  та священичій дорозі.

Прес-центр Згромадження з Італії

This entry was posted in звс, звс на світі, новини, семінарія and tagged , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар