Підлітковий табір у Вінницького деканату 2016

1x1.trans Підлітковий табір у Вінницького деканату 2016

Ось уже в третє у селі Очеретня відбувався черговий літній християнський  табір підлітків та молоді Вінницького деканату УГКЦ. Цього року темою табору був «Діла Милосердя». Майже тиждень підлітки та молодь мали можливість весело та на користь проводити час канікул.

   На початку табору о. Лука, який був організатором та духівником цього заходу, разом із двома сестрами-монахинями нагадали, що головною метою цього табору є перш за все – особиста перемог над самим собою, своїм егоїзмом, щоб могти з Божою поміччю розвивати свої людські три рівні розвитку: духовного, інтелектуано-вольового а також фізичного.

  Щодня черпали Божі Ласки з щоденної Божественної Літургії, Святого Покаяння. В день – на природі у здоровому дусі змагалися, вечором – проявляли свої театральні здібності, а біля вогнища співали християнські та українські народні пісні,  а ночували звісно ж, що у палатках.

  На природі під спекотним сонцем діти вчилися зростати у чеснотах та переборювати самих себе. Найкраще цьому сприяла праця у команді. Адже ніщо так не здружує як вболівання за команду чи то у спортивних змаганнях, чи у вікторині. Тут потрібно переборювати різного роду труднощі: забуваєш, що коліно трішки болить під час гри у футбол чи бейсбол, що сонце пече, або ж про те, що танцювальний чи театральний виступ, ще до кінця не завершений так як бажав. Але що ж не зробиш для успіху власної команди, потрібно докладати багато зусиль для перемоги. Але й невдачі, поразки допомагають – зрости в покорі, не допуститися майбутніх помилок, переробити стратегію, план дій. В цьому учасникам допомагали покровителі табору – св. Мати Тереза та св. Іван Боско, назви команд яких вони носили.
Табір завершився, але дружба, отриманні добрі знання і досвід християнської правдивої радості залишилися у молодих, повних ентузіазму, серцях.

 Молимось і дякуємо Богу за усі ласки:  видимі і не видимі.

This entry was posted in заходи, звс, новини, парафії ЗВС, статті, табори, угкц and tagged , , . Bookmark the permalink.

One Response to Підлітковий табір у Вінницького деканату 2016

Ваш коментар