«Милосердні як Отець» – дитячий табір на Закарпатті

1x1.trans «Милосердні як Отець»   дитячий табір на Закарпатті

Кожна людина намагається віднайти свій шлях до Бога. Хтось через молитву, хтось через приймання Христа у Пресвятій Тайні Євхаристії, хтось через працю, а хтось навіть через відпочинок, присвячений для особистого спілкування  з Творцем. Та, насправді, усі ці духовні практики повинні здійснюватись у комплексі і тоді вони, в дійсності, сформують у нас  правдиву набожність, та поведуть істинною дорогою християнського життя. Саме тому Чернеча Родина Воплоченого Слова кожного року організовує християнські літні табори, у яких поєднує відпочинок із молитвою, Святими Тайнами, навчанням та працею.

З 11 по 15 липня, в с. Косівська Поляна Рахівського району (що на Закарпатті), отці та сестри Чернечої Родини Воплоченого Слова разом з аніматорами із групи молоді що при парафії Різдва Івана Хрестителя (в смт. Дубове), провели дитячий табір. У ньому брало участь 40 дітей з Тячівського району та Івано-Франківщини, віком від 9 до 13 років.1x1.trans «Милосердні як Отець»   дитячий табір на Закарпатті

Головна тема табору була присвячена чесноті милосердя. Діти під пильним духовним проводом отця Михайла Леспуха, ВС, братів та сестер Чернечої Родини Воплоченого Слова застановлялися над зростаннями в чеснотах, а головно – старалися глибше усвідомити і закоренити в собі чесноту милосердя.

Учасників було поділено на чотири групи – команди. Програма відпочинку була дуже насиченою: щоденна Свята Літургія, праця в гуртках, ігри, науки, катехизація та багато іншого… Діти мали можливість кожного дня користати з проповідей о. Михайла, з катехитичних наук братів та сестер, приступати до святих Тайн Сповіді і Причастя. Не обійшлося у таборі і без різного роду конкурсів, ігор та спортивних змагань, а також різних випробувань на отримання балів для загальнокомандного місця.

         Та, найкращим плодом табору була велика дружба між дітьми, що зародилася впродовж його проведення. Діти навчилися відпочивати з Богом і в любові між собою, в радості та милосерді проводити спільно час, а це, звісно, і є найкращим даром, яким Господь нас обдарував сторицею за проведення цього табору.

 Прес-цент Згромадження

This slideshow requires JavaScript.

This entry was posted in звс, новини, парафії ЗВС, табори and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар