Відкриття навчального року та сторінки у Фейсбуці в монашій семінарії ВС

1x1.trans Відкриття навчального року та сторінки у Фейсбуці в монашій семінарії ВС

19 вересня 2016 р.Б., в міжнародній семінарії Згромадження Воплоченого Слова (що в містечку Монтефіясконе, Італія) відбулося урочисте відкриття нового навчального року. З цієї нагоди, зранку відбулася коротка конференція на тему «Прощення» та була відслужена урочиста Служба Божа. А вже вечором, перед Вечірнею, в присутності Провінційного настоятеля Італії, о. Ернесто Капарроса, ВС та всіх форматорів семінарії, ректор семінарії о. Андрес Бонелльо, ВС, звершив благословення семінарії. У своєму слові до семінаристів, ректор звернув увагу на те, що семінарійна споруда не потребує освячення, але це благословення має на меті допомогти семінаристам зберегти присутність Христа у своєму житті.

Після благословення, в семінарійному храмі відбулася особлива молитва до святих, з проханням заступництва та допомоги. А, відтак, о. Андрес молився про захист та заступництво для семінаристів від усіх злих сил.

Наші Директорії про семінарію нагадують, що “Семінарія це справжня родина. Період формування в семінарії повинен бути осмислений і пережитий семінаристами та форматорами як єдина і справжня родина в Господі, про що, власне, молився Христос на Тайній Вечері, просячи в Отця щоб апостоли були одно (Див. Йоан. 17, 11). Майбутні священики, що в свою чергу є наслідниками апостолів, також покликані будувати єдність людських родин з Богом у Церкві Христовій, і крім цього бути будівниками спільноти, мусять переживати особисто це сопричастя єдності в спільноті, найперше починаючи з Семінарії”  (Витяг з Директорій про семінарію ЗВС, п. 20).1x1.trans Відкриття навчального року та сторінки у Фейсбуці в монашій семінарії ВС

 А також, з нагоди відкриття навчального року, семінарійна спільнота українців (5 братів-семінаристів та 2 священики) презентувала свою офіційну сторінку в соціальній мережі Фейсбук, де будуть представлені події з життя монашої семінарії Згромадження українською мовою, а також різні матеріали, які допоможуть хлопцям розпізнати своє покликання до монашого стану. Тому запрошуємо всіх заходити на нашу сторінку www.facebook.com/SeminariaZVS (де ZVS є абревіатура від Згромадження Воплоченого Слова).

Прес-центр Згромадження з Італії

This slideshow requires JavaScript.

This entry was posted in звс, звс на світі, новини, семінарія and tagged , . Bookmark the permalink.

Ваш коментар